LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 19 - 25 Temmuz ) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 19 - 25 Temmuz )

Bir yeni League of Legends haftalık kostüm ve şampiyon indirimleri başladı. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi herhangi bir değişiklik olmadan 5 League of Legends şampiyonu ve 15 League of Legends kostümü bizleri mağazada bekliyor. 19 - 25 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak haftalık LoL indirimleri ile harika kostüm ve şampiyonlara indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bu harika indirimlerden faydalanırken Kabasakal yanınızda! İndirimli Hemenindirimli League of Legends RP fiyatlarına göz atın!

Haftalık İndirimli LoL Şampiyonları

19 Temmuz tarihi ile League of Legends mağazasında yer alan indirimli 5 şampiyon bu şekilde.

 Haftalık İndirimli LoL Kostümleri

25 Temmuz'da mağazalardan kalkacak olan indirimli League of Legends kostümleri ise aşağıdaki görsellerde yer aldığı şekilde olacak.

Geçtiğimiz haftalarda da olduğu gibi bu haftada sizler ile haftalık LoL indirimli kostüm ve şampiyon indirimlerini paylaştık. Sizler hangi kostümü alacaksınız? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Sahip olmak istediğiniz şampiyon veya kostümleri alırken Kabasakal her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın en uygun fiyat garantisi ile League of Legends RP satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?