LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (21 - 27 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (21 - 27 Haziran)

Yeni haftanın ikinci gününün gelmesi ile League of Legends Şampiyon ve Kostüm indirimleri değişti. Her hafta salı günü değişen ve markette bir sonraki haftanın salı gününe kadar kalmaya devam eden League of Legends indirimleri büyük fırsatlar ile bizleri karşılamakta. 21 - 27 Haziran tarihlerinde LoL indirimleri ile 5 LoL şampiyonuna ve 15 LoL kostümüne indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Hep oynamak istediğiniz şampiyonlardan biri ve ya hep satın almak istediğiniz kostümlerden biri indirime girmiş olabilir bu yüzden haberin devamını incelemeyi unutmayın! İstediğiniz kostüm veya şampiyonu satın almak için adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online! Hemen indirimli LoL RP fiyatlarına göz atın. 

Haftalık LoL İndirimleri

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri, 21 Haziran tarihi League of Legends mağazasında yerini aldı. Yeni indirimler 27 Haziran tarihine kadar mağazada kalmaya devam edecek. Bu indirimler ile favori kostümlerinize veya hep oynamak istediğiniz şampiyonlara çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 

İndirime Giren Şampiyonlar

Aşağıda gördüğünüz League of Legends şampiyonları 21 - 27 Haziran tarihlerine kadar indirimli fiyatları ile sizleri mağazada bekliyor olacak.

İndirime Giren Kostümler

Aşağıdaki 15 kostüm de aynı şekilde 27 Haziran tarihine kadar indirimli bir şekilde sizleri bekliyor olacak.

,

League of Legends haftalık kostüm ve şampiyon indirimleri hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. İndirimde olan tek ürünün LoL kostüm ve şampiyonları olduğunu sanmayın çünkü Kabasakal'da League of Legends RP fiyatları da indirimli! Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve indirimli LoL RP fiyatlarını inceleyin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?