LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 5 - 11 Temmuz ) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 5 - 11 Temmuz )

League of Legends indirimlerinde yeni bir hafta daha başladı. Her hafta değişmeye devam eden LoL şampiyon ve kostüm indirimleri bu hafta da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi 5 LoL şampiyonu ve 15 LoL kostümü ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 5 - 11 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak indirim ile hep oynamak istediğiniz şampiyonlardan birini veya hep satın almak istediğiniz kostümlerden birini indirimli olarak satın alabilirsiniz. İndirimde olan tek şey LoL kostümleri değil! Kabasakal güvencesi ile birlikte indirimli LoL RP satın alın ve istediğiniz kostümlere sahip olun!

Haftalık LoL İndirimleri

LoL Şampiyon ve Kostüm indirimleri 5 Temmuz tarihi ile League of Legends mağazasında yerini aldı. 11 Temmuz'a kadar mağazada kalmaya devam edecek. Bu süre içerisinde favori kostüm ve şampiyonlarınızı indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

İndirime Giren Şampiyonlar

İndirime Giren Kostümler

LoL haftalık kostüm ve şampiyon indirimleri hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Beğendiniz ve kesin alacağım dediğiniz kostüm hangisi? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ile indirimli LoL RP satın alabilir ve favori kostümünüze sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?