LoL Sana Özel Mağaza Geri Döndü YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Sana Özel Mağaza Geri Döndü

League of Legends’ın çok beklenen büyük indirim fırsatı Sana Özel Mağaza geri döndü. Oyunculara sevdikleri şampiyonların, değerli kostümlerine yüksek oranlı indirimlerle ulaşma şansı sunan Sana Özel Mağaza ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve Güvenilir adres seçenekleri ile LoL RP satın alma adresin Kabasakal Online !

Sana Özel Mağaza Nedir ?

Sana Özel Mağaza, her oyuncu için özel olacak şekilde 6 adet kostümde çeşitli oranlarda indirimler sağlayan bir League of Legends etkinliğidir. İndirim uygulanacak kostümler oyuncunun sık oynadığı şampiyonlardan seçilir ve bir ihtimal oyuncu sahip olmadığı bir şampiyonun kostümünü kazanırsa, şampiyonun fiyatı da makul bir indirime girer. Oyunculara, sık oynadıkları ve çok sevdikleri şampiyonların nadir ve değerli kostümlerine uygun fiyattan ulaşma şansı sunan etkinlik her yıl birkaç kez gerçekleşir. Sana Özel Mağaza, 8 Kasım Pazartesi gününe kadar oyunda olacak.

Sana Özel Mağazaya Nasıl Ulaşırım?

Sana Özel Mağazaya ulaşmak çok basit. League of Legends istemcisini açtıktan hemen sonra Sana Özel Mağaza’nın sembolüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşınıza gelecek 6 kapalı dikdörtgenin her biri size özel bir indirim teklifi içeriyor.

Sana Özel Mağaza sizin için hangi tekliflerle geldi ? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Özel indirim fırsatınız bitmeden kostümlerinize kavuşmak için LoL RP satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?