LoL Yeni Şampiyon Bel'Veth Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Yeni Şampiyon Bel'Veth Geliyor!

League of Legends için kısa süre önce bilgileri sızdırılan yeni şampiyon Bel'Veth oyuna ekleniyor. Ormancı olması beklenen League of Legends yeni şampiyonu Bel’Veth ile ilgili tüm detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile League of Legends RP almak için adres Kabasakal Online!

LoL Bel'Veth

Riot Games oyun içi yenilikleri gizleyerek oyunculara gizem yaratmayı çok seviyor. Yeni LoL hero videosunda da bu gizemi tekrar oyunculara yaşatıyor. Yayınlanan teaser videosunu izleyebilmek için League of Legends internet sitesine girip, evrenler bölümünde Kai’sa şampiyonunu bulmalısınız. Zaten görseli gördüğünüz zaman aradaki farkı kolaylıkla göreceksiniz. Bu alanda görselde Kai’Sa’nın omzundaki kelebeğe veya gözüne basarak videoyu bulabilirsiniz. Ama derseniz ki bu şekilde çok zor olacak. Biz sizin için videoyu paylaşalım:

LoL Bel'Veth Yetenekleri

Pasif - Mor Ölüm

Bel'Veth'in bir yetenek kullandıktan sonraki 2 saldırısının hızı artıyor. Bunun yanı sıra Bel'Veth büyük bir canavar veya şampiyon katlettiğinde kalıcı olarak saldırı hızı verecek olan Lavanta yükü kazanacak. Bel'Veth normalden çok daha hızlı saldırıyor ve saldırı hızı sınırından etkilenmiyor fakat saldırıları ve isabet etkileri daha az hasar verecek ve seviye atladığında saldırı hızı kazanamayacak.

Q - Hiçlik Akını

Bel'Veth dört farklı yönden birine doğru atılıyor ve yolundaki rakiplere hasar veiyor. Ayrıca isabet etkilerini uygular. Yeteneğin her yönün saldırı hızına göre değişen kendi bekleme süresi vardır.

W - Gökte ve Yerde

Bel'Veth kuyruğunu yere vurduğu zaman rakiplerine hasar verir, düşmanları havaya savurur ayrıca yavaşlatır. Bu yetenek ile beraber yetenek rakip şampiyonlara isabet ettiğinde, Q yeteneğinin isabet alan şampiyon yönündeki atılma bekleme süresini azaltır.

E - Asil Girdap

Bel'Veth yoğunlaşarak etrafındaki rakiplere art arda saldırır, hasar azaltma ve can çalma kazanır. Her saldırı girdabın içindeki en düşük canlı rakibi hedef alır ve canları ne kadar eksikse o kadar çok hasar verir. Saldırı sayısı, saldırı hızına bağlı olarak artar.

League of Legends yeni karakter hakkındaki tüm detaylar şimdilik bu kadar. Özellikle yetenekleri ve görüntüleri ile şimdiden oyuncular tarafından büyük ilgi gören Bel'Veth için geri sayım böylelikle başlamış oldu.  Bel'Veth oyuna gelmeden hazırlıkları tamamlamak için hemen indirimli RP fiyatları ile alabilirsiniz. LoL RP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?