Lost Ark Kabasakal’da! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Lost Ark Kabasakal’da!

Kısa süre içerisinde oyun dünyasında büyük yankı uyandıran Amazon’un yeni MMORPG oyunu Lost Ark ile ilgili her şey artık Kabasakal Online’da! Lost Ark’a dair detaylar ve ihtiyacınız olan bilgiler ise haberin devamında sizi bekliyor.

Lost Ark

Oyun geliştiriciliğini Smilegate RPG’nin yaptığı yayıncılığını ise Amazon’un üstlendiği Lost Ark bir gün gecikmeli olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. 12 Şubat itibariyle MMORPG dünyasına yeni bir soluk olan Lost Ark, kısa bir süre olmasına rağmen birçok oyuncuyu kendine hayran bıraktı. Son zamanlardaki MMORPG oyunları gibi Class sistemi, meslekler ve birçok özel görev ile bizleri bekliyor.

Lost Ark Steam’de!

Lost Ark Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir seçenekle sunuldu. Son zamanlardaki MMORPG çıkışları gibi Lost Ark ücretsiz olarak karşımıza çıkması ise oyuncular tarafından memnuniyetle karşılandı. Lost Ark, çıkışından 24 saat geçmesiyle beraber 1,3 milyondan fazla eşzamanlı oyuncu sayısına ulaşarak Steam tarihinin en çok oynanan ikinci oyunu oldu. En çok oynanan birinci oyun ise anlık 3 milyondan fazla oynayıcı ile PUBG: Battlegrounds olmuştu.


Lost Ark Classları

Oyun çıkışı ile beraber 5 adet ana sınıf ve bu sınıfların toplam 15 adet alt sınıfı da oyuna eklendi. Warrior, Martial Artist, Gunner, Mage ve Assassin olarak 5 ana sınıf bizi bekliyor.


Lost Ark Warrior Class

Lost Ark Warrior sınıfı kılıç kullanan ağır sınıf olarak bizi karşılıyor. Alt sınıflarında ise genellikle yüksek hasar özelliğine sahip. Eğer daha önce bu tarz oyun oynamamış bir oyuncu iseniz bu sınıf tam size göre diyebiliriz. Warrior sınıfının sahip olduğu alt sınıflar ise şu şekilde:

Berserker

Paladin

Gunlancer

Lost Ark Martial Artist Class

Lost Ark Martial Artist sınıfı elleri ve dizleri ile yüksek hasarlar vermeye çalışan bir dövüşçü sınıfı. Rakiplerinize zor zamanlar yaşatacak yetenek kombolarına sahip Martial Artist sınıfının 4 alt sınıfı ise şu şekilde:

Striker

Wardancer

Scrapper

Soulfist

Lost Ark Gunner Class

Lost Ark Gunner sınıfı ateşli silahlar üzerinden uzman bir sınıf. Gunner sınıfı, uzak menzille birlikte en yüksek hasara sahipler. Alt sınıfları ise şu şekilde:

Gunslinger

Artillerist

Deadeye

Sharpshooter

Lost Ark Mage Class

Lost Ark Mage sınıfı birçok MMO oyununda olduğu gibi klasik bir büyücü sınıfı. Tamamiyle büyü hasarı ve alan hasarı veren yeteneklere sahip. Alt sınıfları ise şu şekilde oluyor:

Bard

Sorceress


Lost Ark Assassin Class

Lost Ark Assassin sınıfı oyunda görünüş olarak en iyi görünen ve yüksek hasar veren bir sınıf. Oynaması oldukça eğlenceli olan Assassin sınıfının alt sınıfları ise şu şekilde:

Shadowhunter

Deathblade

Lost Ark Gold

Sandık görevleri ile beraber elde edebileceğiniz Lost Ark Gold ile beraber oyun içi gücünüzü en üst seviyeye çıkartmanız gerekecek. Canavalardan ve Bosslardan ganimet satarak, ayrıca mesleklerle uğraşarak da elde edebilirsiniz. Uzun süreli zamanınızı alacak Gold kasma işlemini kolay hale getirmenin en kısa yolu, Lost Ark Gold satın almak olacak. Ya da envanterinizdeki Gold'ları satmak için Lost Ark Gold satmak da artık çok kolay. Lost Ark Gold almanın en güvenli adresi ise Kabasakal Online!


Lost Ark Kaç GB?

Lost Ark Kaç GB diye soran gamerları duyar gibiyiz. Lost Ark’ı bilgisayarınıza indirip oynayabilmeniz için şimdilik en az 50 GB boş alana ihtiyacınız var.

Lost Ark Sistem Gereksinimleri

Lost Ark Sistem Gereksinimleri ise yakın zamanda yayınlanan diğer oyunlara göre gayet ideal bir şekilde bizi karşılıyor.

MİNİMUM

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)

İşlemci: Intel i3 or AMD Ryzen 3

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Oynamak için internet bağlantısı gereklidir, oyun içi satın alımlar sunulur.

ÖNERİLEN

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)

İşlemci: Intel i5 or AMD Ryzen 5

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Oynamak için internet bağlantısı gereklidir, oyun içi satın alımlar sunulur.

Lost Ark ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Bu popüler oyun ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Lost Ark Gold satın almak için aşağıda görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?