Metin 2 Battlepass Sunucuları Duyuruldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin 2 Battlepass Sunucuları Duyuruldu!

Metin 2 yeni kış sezonu için harika etkinler duyurdu! Metin 2'de kış sezonunun gelmesi ile birlikte harika etkinlikler ile başlayan yeni bir sunucu daha oyuna eklenecek. Yeni sunucu ve Metin 2 BattlePass etkinliği hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizlerde yeni etkinliklere hazırlık yapmak istiyorsanız Kabasakal Online her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile birlikte Metin 2 EP satın alın!

Yeni Battlepass Etkinliği Detayları

Yeni Metin 2 etkinliği battlepass 25.11.2022 tarihinden 03.02.2023 tarihine kadar yeni bir sunucuda aktif olacak. Her Metin 2 küresi için yeni açılacak sunucuların isimleri ise bu şekilde:

- Türkiye Kümesi: Ayaz

- Batı Kümesi: Polaris

- Doğu Kümesi: Glacial

Metin 2 Battlepass Ödülleri

Battlepass'i aktifleştirdikten sonra Binek Manni, iki karakter transferi, ticareti yapılabilir kırmızı Hilal, kaplan parası ve bir ritüel taşı gibi değerli ödülleri kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Metin 2 Battlepass sunucusunda bir çok etkinlikte aktif olacak. Bu etkinliklerin listesi ise bu şekilde:

+%50 eşya düşme oranı

Uriel ile buluşup seviye 40 üzeri karakterler için %100 ile %200 arasında fazla EXP elde edebilirsiniz.

Her Pazartesi ve Cuma sıkça süper taş etkinlikleri

Genç kahramanlar için silahlar görevi

Ocak ortasına kadar her hafta sonu canavar avı etkinliği

Battlepass ile gelen Kaplan gücü ile hesabın için +%40 PvE hasarı. Bu hesaptaki diğer sunucular için geçerlidir, Battlepass sunucusun kendisi için değildir.

Hasat Bayramı etkinliği ile canavarlardan pirinç kurabiyeleri alın ve bunları değerli abanoz kutularına veya birçok ödüle dönüştürün!

Metin 2 Battlepass Görevleri

Metin 2 Battlepass sunucusuna başladığınız taktirde web sitesi açılır penceresindeki ikinci sayfada, mevcut görevlere ilişkin genel bir görürünüm bulabilirsiniz. Bu alanda tamamlanan her görev ile birlikte belirli bir miktarda Battlepass XP alınır. Benzer ve haftalık görevler de bu listede görünebilir.

Benzersiz Görevler

Bu görevler hesap başına bir kez tamamlanabilir ve bu nedenle etkinlik boyunca yalnızca bir kez puan kanabilirsiniz.

Haftalık Görevler

Her cuma gece yarısı sıfırlanan bu görevler haftada bir kez tamamlanabilir.

Metin 2 Battlepass Sunucusu Karakter Transferi

Yeni sunucuda ki karakterlerinin bir tanesini ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz. Eğer Battlepass Premium satın aldıysanız ücretsiz olarak bir transfer hakkı daha kazanabilirsiniz. Metin 2 yeni sunucusunda ise transferler ikiye ayrılmış durumda. 

Birinci Aşama

Battlepass 33. seviye ödülü ile açılan transfer hakkı, Gaya ve kullanılmış ekipmanın yanı sıra Nesne Market Deposu ve kemer envanterinin içeriği ile aktarılabilir.

İkinci Aşama

42. aşamada açılan bu ödül ile birlikte ilk envanter sayfasının yanı sıra ek olarak donatmış olduğunuz kostüm ve simyaları da aktarabilirsiniz.

Metin 2 Battlepass Seviye Sıralaması

Yeni açılan Battlepass'li sunucu içerisinde bir seviye sıralaması yer alacak. Battlepass sunucularının süresi boyunca her krallık için sunucunun sonunda en üst sıradaki 10 karakter aşağıdaki ödülleri alacak.

1. : Kar Leonidas (60 Gün), Yağma kartı (4x 15 gün), Bekçiler Tılsımı (60 gün), Kral kuşağı (soylu)

2. - 5. : Kar Leonidas (30 Gün), Yağma kartı (2x 15 gün), Bekçiler Tılsımı (30 gün), Bey kuşağı (soylu)

6. - 10. : Kar Leonidas (15 Gün), Yağma kartı (15 gün), Bekçiler Tılsımı (15 gün), Usta kuşağı (soylu)

Metin 2 Battlepass etkinliği ve özel sunucusu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Sizce Metin 2 Battlepass tüm sunuculara eklenmeli mi? Düşünceleriniz bizler ile paylaşmayı unutmayın. Metin 2 yeni sunucusu Ayaz'a başlamak için ihtiyacınız olan tüm EP'ler Kabasakal Online'da. Hızlı teslimat güvencesi ile birlikte indirimli EP satın almak istiyorsanız adresiniz Kabasakal Online. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?