Metin2 Dünya Patronu Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Dünya Patronu Etkinliği Başladı !

Dünya Patronu Etkinliği ile beraber çok beklenen Bagjanamu serveri açıldı ! Savaşa hazırlanın çünkü gelen etkinliklerle beraber tam bir Dünya Patronu rütbelerinin en üst sırasına kendinizi taşıyarak daha tehlikeli canavarlar ve daha ustalaşmış avcılar ile karşılaşmak sizide bekliyor.

Metin2 Yeni Güvenlik Sistemi

Google veya daha farklı oyunlardada karşılaştığımız güvenliğimizi tamamen kontrol altına alan sistem iki faktörlü doğrulama artık Metin2 içinde devreye girdi ! Ücretsiz Gameforce Authenticator uygulamasını indirin, Gameforce hesap bilgileriniz ile giriş yaptığınız zaman yeni sunucu olan Bagjanamuda bütün kimlik doğrulaması yapan oyunculara nesne market üzerinden hediyeler dağıtacağını açıkladı.

Metin2 Özel Etkinlikler

Yeni sunucu için geçerli olacak etkinlikler sizi bekliyor.

Daha Güçlü Canavarlar Çoğu canavarı hasarları ve can değerleri arttırıldı. Hasarları ve can değerleri arttırılmış canavarlar sizi daha çok yoracaktır.
Yang Kıtlığı : Canavarlardan artık diğer serverlardaki gibi dop dolu yang almayacaksınız yang dropları düşürüldü, yang bombalarından kazandığınız yangları kullanabilirsiniz. Yang ve Wonlar artık daha değerli. Elveda Enflasyon !

Kalıcı Çiçek Çocuklar Etkinliği : Çiçek tohumlarını toplayarak filizler ile değiştirerek daha güçlü olmanızı sağlayan bonuslar versin.

Krallığa Özgü Drop Güçlendirmeleri : Başlangıçta bütün krallıklar eşit her krallığa tamı tamına %25 eşya atma dropu açılmıştır. Oyuncuların güçlenmelerine karşı ayarlamalar sağlanıcaktır. Cesur ve az oyuncunun oynadığı krallıklar daha büyük drop güçlendirmelerini alıcaktır.
EXP Güçlendirmesi : Eğer Dünya Patronu Etkinliğinde bossları öldürmek istiyorsanız hızlı, hazırlıklı ve güçlü olmanız lazım. 40 levele kadar normalden 2,5 kat daha hızlı, 80 levele kadar 2 katı daha hızlı, 100 levele kadar 1,5 katı EXP bonusu alıcaksınız.

Sezonluk Rütbe Listeleri :Dünya Patronları Etkinliği rütbeniz ne kadar yüksek olursa o kadar ihtişamlı olucaksınız. Aynı durum sadık bulunduğunuz loncanız içinde geçerli. En üst sırada yer alan karekteri ihtişamlı ve muazzam hediyeler bekliyor. Her krallığın kendi listesi ayrı olduğundan rütbelerde en üst sıralara çıkmanız artık daha kolay !
Kaplan Para Marketi : Dünya Patronu Etkinliğinde tüm sunucularda harcama yapabileceğiniz Kaplan Parası toplayarak diğer karekterinizide güçlendirebilmek için bundan iyi bir fırsat yok.

Dünya Patronu Etkinliği

General Outis, Azrail, Ejderha Bekçisi İdall veya Dev Öcü bossları size ve ordularınıza meydan okuyor. Bu bossları tarafsız bölgede keserek hem içerisinden düşen ödüllere, hemde sıralamadaki yerinizi kaptırmadan yükseltin.

Dünya Patronu Etkinliği Sıralaması

Herhangi bir zamanda doğan bu efsanevi bosslar doğduğunda bulunduğu bölge hakkında bir sunucu mesajı alıcaksınız. Ödülleri almak ve sıralamaya girmek için bu bosslardan birini yenmek zorundasınız. Buradaki verdiğiniz damage ‘de sayılmaktadır. Ödülü alabilmek için boss öldürüldüğünde boss ile aynı haritada bulunmanız lazımdır. Dünya Patronu kaçarsa, canı tekrardan dolarak hasar sayacı sıfırlanır. Kimse ganimet alamaz bu yüzden boss kaçmadan kesin ve güçlenin.

Dünya Patronu Ödülleri

Dünya Patronuna ne kadar yüksek hasar çıkarırsanız, bu patron için rütbe listesinde o kadar üstte olucaksınız. Ganimetler ve Metin 2 Web sitesinde kendiniz ve loncanız için daha üst bir sıralamada buluşun.

  • 1.-10.: Ganimet Rütbesi I
    11.25.: Ganimet Rütbesi II
  • 26.100.: Ganimet Rütbesi III
  • 100. ve üstü : Ganimet Rütbesi IV

**ÖNEMLİ: Bir sonraki Dünya Patronu görünmeden önce ödülünüzü etkinlik afişinde almalısınız, aksi takdirde süresi dolar.**

Bir sezon 8 hafta sürer. Rütbe listesi ödülleri her bir sezonun sonunda dağıtılır. Her krallığın ilk 25'i ve her krallıktaki loncaların ilk 3'ü ödül alır. Daha fazla bilgi ileride duyurulacaktır.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?