Metin2 15. Yıl Dönümü Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPMetin2 15. Yıl Dönümü Etkinlikleri

Metin2'de yeni yıl etkinliklerine ek olarak 15 yıl dönümü kutlamaları başladı! Yıl Dönümü ve Patron Avcısı isimli iki yeni etkinlikle 15. yılını kutlayan Metin2, bu etkinliklerle oyunculara benzersiz ödüller ve eşyalar hediye ediyor. Hızla seviye atlayıp, ödülleri toplayarak ve siz de oyundan aldığınız zevki artırmak için fırsattan yararlanabilirsiniz. En Uygun Fiyatlarla Metin2 EP satın almak için adres Kabasakal Online!

Yıl Dönümü ve Patron Avcısı Etkinliği

12.01.2022 saat 02:00 - 01.02.2022 saat 01:59 tarihleri arasında etkinliğe katılabilir, ödüllerden yararlanabilirsiniz!

Metin2'nin 15. yıl dönümü kutlamaları sebebiyle özenle süslenen krallıklarda, canavarlar renkli parti flamalarını çaldı! Ava çıkın ve flamaları toplayın. Bunları Pasta YZK'sında bir parça doğum günü pastasıyla takas edip, 30 dakika boyunca %100'lük bir EXP bonusunun keyfini sürebilirsiniz. Pasta, flamalarınız için size günde maksimum 7 defa yıl dönümü parası verir. Bunların karşılığında Yıl Dönümü Tüccarı'nda çok sayıda faydalı eşyalar bulabilirsiniz!

Patron Avcısı etkinliği ile yıl dönümü edisyonu başlıyor. Gölge Savaşçısı avına çıkarak hayat puanı toplayabilecek ve içinde değerli yıl dönümü paraları bulunan bronz, gümüş veya altın Decimus sandıkları kazanma şansı elde edebileceksiniz.

Yıl Dönümü Hediyesi

Hesap başına bir kez hediye olarak ücretsiz Bonsai petinizi alın ve bu mini savaşçıyla savaşa katılın! En uygun fiyatlarla Metin2 Ep satın almak, Happy Hours indirimlerinden faydalanmak için adres Kabasakal Online!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?