Metin2 Aziz Patrik Günü Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Aziz Patrik Günü Etkinlikleri

Metin2 Aziz Patrik Günü Etkinlikleri dün itibariyle başladı. Üç krallıkta dağıtılacak sürpriz ödüllere ve Metin2 Etkinlikleri’ne dair tüm detaylar ise haberin devamında. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın alarak heyecana ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Metin2 Aziz Patrik Günü

10 Mart 02:00 itibariyle oyunda etkinleştirilen Aziz Patrik Günü Etkinlikleri ile beraber çok sayıda yeşil kostüm, binek ve gibi ödüller hem Nesne Market’te hem de Kader Çarkı’nda bizi bekliyor. 23 Mart 01:59’a kadar sürecek ve üç krallık üzerinde etkin olarak devam edecek bu fırsatı kaçırmamak için oyuna giriş yapmayı unutmayın.

Balık Yapboz Oyunu

Balık yapboz oyunuyla beraber hem eğlenceli zaman geçirecek hem de değerli ödülleri kazanma şansınız olacak. 12 Mart 01:59’a kadar devam edecek bu etkinlik için yapmanız gereken tek şey oyuna katılmak.

Metin Ateşi

Metin taşlarını imha edip, tehlikeli patronlarla yüzleşin. Beran-Setaou, Jotun Thrym, Gizemli Rahip ve daha fazla rakipler zengin ganimetleri kazanmanızı sağlayacak. Metin Ateşi 1 etkinliği, 12 Mart 02:00 itibariyle aktif olacak ve 14 Mart 01:59’a kadar devam edecek. Metin Ateşi 2 etkinliği ise 19 Mart 02:00’dan 21 Mart 01:59’a kadar aktif kalacak. Bu arada Yohara kıtasında şansınız daha çok olacak. Yohara’da daha tehlikeli patronların belirme olasılığı çok daha yüksek.

Ay Işığı Sandığı Etkinliği

Bütün bölgelerde rakiplerinizin düşürdüğü Ay Işı Sandıklarını arayabilirsiniz. Oldukça değerli eşyalar içeren Ay Işığı Sandığı etkinliği 15 Mart 20:00 ile 02:00 arasında oyunda olacak.

Çiçek Çocuklar Etkinliği

Baharın yaklaşmasına özel olarak oyuna getirilen Çiçek Çocuklar Etkinliği ile beraber, tohum poşetlerini toplayın ve bunlarla inci çiçeği, nergis veya ayçiçeği filizleri yetiştirin. 10 çiçek filizinden oluşan bir buket, tombik cellatcık yumurtası, rastgele sandığı, kullanışlı tüketim eşyaları veya büyülü çiçekler gibi değerli içerikleri içerisinde bulunduran kutuya dönüştürün. Bunlar size bonus sağlayacak ya da yükseltilebileceksiniz.


Çiçekler ve Bonuslar

Kasımpatı – Başarı durumunda kritik isabet şansını 12 saat boyunca artırır.

İnci Çiçeği – Başarı durumunda saldırı değerini 12 saat boyunca artırır.

Nergis – Başarı durumunda 12 saat boyunca daha fazla tecrübe kazanırsınız.

Zambak – Rakipler başarı durumunda 12 saat boyunca daha fazla eşya düşürür.

Futbol Topu Etkinliği

18 Mart 20:00 ile 02:00 arasında gerçekleşecek. Yendiğiniz canavarlardan düşürebileceğiniz futbol topları ile beraber , 10 futbol topunu 1 altın futbol topuna dönüştürebilirsiniz. Futbol topları içerisinde çeşitli ödüller sizi bekliyor olacak.

Hasat Bayramı Etkinliği

Üç krallıkta bazı çiftçiler hasatlarını topladılar. Wonda-Rim ve Handu-Up ise pirinç kurabiyeleri için çok çaba sarf ettiler. Ancak o kurabiyeleri çalındı. Onlara yardım edin ve pirinç kurabiyelerini geri getirerek çok değerli ödüllerin sahibi olun. Görevlerin ikinci kısmı için arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olabilir. Bu bölümü beraber tamamlarsanız çok daha değerli ödüller sizin olacaktır. Etkinlik tarihi ise 22 Mart 02:00 ile 23 Mart 01:59 arasında olacak.

Metin2 Aziz Patrik Günü Etkinlikleri'ne dair detayları sizinle paylaştık. Bu heyecan dolu etkinliklerden en çok sevdiğinizi, yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Metin2 EP satın alarak fırsatları kaçırmamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?