Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Birleşiyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Birleşiyor

MMORPG denilince aklımıza gelen ilk oyunlardan biri olan Metin2 için Bagjanamu ve Kehribar sunucuları kısa bir süre içerisinde birleşiyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın alarak heyecana ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları

23 Şubat 2022 itibariyle sunucu birleşme işlemleri başlıyor. Kehribar ve Bagjanamu serverları tek bir server olacak ve Bagjanamu adı altında devam edecekler. Birleştirilen sunucularda, Bagjanamu sunucusu ayarları ve etkinlikleri devam edecek. Bir sorununuz oluşup, çözümlenemediği düşünüyorsanız http://support.tr.metin2.gameforge.com/ adresi üzerinden destek talebi oluşturabileceksiniz. Ayrıca kanal sayısı 9 olan Anadolu, Arkadaşlar, Bagjanamu, Barbaros, Dandanakan, Ege, Ezel ve Marmara sunucuları için artık 6 kanal olacak. Türkiye Sunucusu'nun kanal sayısı ise 3'e düşürülecek. 

Eşya - Envanter Geçişleri

Ekipmanınız hiçbir değişikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Metin2 yetkilileri, sunucu birleştirme işleminde herhangi bir eşya, Yang, Won, Gaya ya da karakter kaybı olmayacağını açıkladılar. Birleşmeden sonra ekipman eşyalarınızı, yoldaşlarınızı ve bineklerinizi Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz. Bahsi geçen tüm sunucularda envanteri dolu olan beş karaktere sahipseniz hiçbir karakter veya envanter içeriğiniz kaybolmaz. Süreli olan Nesne Market eşyalarınızın süresinin geri sayımı, sunucu birleştirme işlemi gerçekleştiğinde de devam edecek. Deposunda "ticareti yapılabilir" olmayan eşyalar bulunan bir karakteri sildiğinizde, eşyalar da silinecek. Sunucu birleştirme işlemi esnasında envanterinizdeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılacak. Kuşanılan ejderha taşları da oraya bırakılacak. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabınızdaki dilediğiniz bir karaktere atayabilirsiniz. Bakım çalışmasından sonra istediğiniz an oyuna giriş yapabilir ve size özel sunucu birleştirmesini gerçekleştirebilirsiniz. Sunucu birleştirme işleminin tamamlanması için son tarih duyurulacak. Birleştirme işlemini bu tarihe kadar gerçekleştirmezseniz, mevcut karakterlerinizi kaybedersiniz.

Karakter Geçişleri

Örneğin 1. sunucuda kırmızı krallıkta bir karakteriniz var, 2. sunucuda ise sarı krallıkta bir karakteriniz var. Sunucu 1 ve sunucu 2 birleştirildiğinde karakterlerinizin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde rastgele belirlenecek. Birleştirme işleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir süreliğine etkinleştirilecek, bu da size krallığınızı değiştirme fırsatı sunacak. Arkadaş listeleriniz de silinecek. Bu yüzden arkadaşlarınızla randevulaşarak birleşme sunucusundaki adlarını şimdiden planlamanız gerekiyor.

Sunucu Birleşme Önlemleri

Kehribar ve Bagjanamu için 22 Şubat 02:00'dan itibaren birleşme sonuna kadar aşağıdaki önlemler alınıyor.

Kehribar sunucusunda Cehennem Kulesi sezonu bitirilecek. (22.02 - 02:00'da)

Her iki sunucuda lonca arazisi müzayedeleri durdurulacak.

Her iki sunucuda Posta kutuları devre dışı bırakılacak.

Her iki sunucuda 6/7 Bonus NPC devre dışı bırakılacak. (itemleri almayı unutmayın)

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Serverları'nın birleşmesiyle ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu arada indirimli Metin2 EP alarak, oyun içi ihtiyaçlarınızı tamamlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?