Metin2 Çiçek Çocuklar Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Çiçek Çocuklar Etkinliği

Baharın gelişi ile beraber kutlamalar ve yepyeni etkinlikler de oyuncularla buluşuyor. Metin2 Çiçek Çocuklar Etkinliği başladı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Metin2 heyecanını en üst seviyede yaşamak için hemen Kabasakal Online'a gir ve indirimli EP satın al!

Metin 2 Çiçek Çocuklar Etkinliği Başladı!


Bugün itibariyle oyunda yerini alacak olan etkinlik 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Bu 3 gün içerisinde topladığınız tohum poşetleri ile inci çiçeği, nergis veya ayçiçeği filizleri yetiştirebiliyorsunuz. Toplamda 10 çiçeğe ulaşıp bir buket hazırlamanız gerekiyor. Daha sonrasında tombik cellatcık yumurtası, rastgele sandığı, tüketim eşyaları ve büyülü çiçeklerin bulunduğu bir kutuya dönüşür. Bunlar size yükseltilebilir eşyalar ve bonus şansı sağlayacaktır.

Metin2 Çiçek Bonusları

Kutulardan çıkabilecek çiçekler ile oyunda işinize yarayacak birçok durum mevcut oluyor. Kritik isabet, saldırı değeri arttırması, tecrübe puanı kazandırma, savunma arttırma ve daha fazla eşya düşürme şansı gibi özellikler size sunuluyor. İşte çiçeklerin özellikler bu şekilde:

* Kasımpatı - Başarılı olması durumunda kritik isabet şansınız 12 saat boyunca artar.

* İnci çiçeği - Başarılı olması saldırı değeriniz 12 saat boyunca artacak.

* Nergis - Başarılı olması 12 saat boyunca daha fazla tecrübe kazanabilirsiniz.

* Zambak - Rakipler, başarılı olması 12 saat boyunca daha fazla eşya düşürür.

* Ayçiçeği - Başarılı olması savunmanız 12 saat boyunca artacak.

Metin2 Çiçek Çocuklar Etkinlikleri'ne dair detayları sizinle paylaştık. Bu eşsiz fırsatlardan sizi en çok sevindireni, yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Metin2 EP satın alarak fırsatları kaçırmamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?