Metin2 Conquerors of Yohara YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Conquerors of Yohara

O zaman işte geldi çattı! Conquerors of Yohara genişletme paketi sonunda geldi ve kullanıcılarına muhteşem güncellemeler sundu.  Conquerors of Yohara 'da sizi aksiyon dolu birçok özellik bekliyor. Yeni içerik hakkında daha fazla bilgi burada.
Yeni kıtadaki ilk adımlarınızı sağlam bir şekilde atmak ve detaylı bilgi almak için yazımızı hemen okuyabilirsiniz.


Metin2 Conquerors of Yohara Güncelleme Notları

Şampiyon SeviyesiSeviyenizi 120 ile kısıtlandırmak pek yakışı kalmazdı bu büyük güncelleme ile 30 yeni seviyeye yükselebilirsiniz. Toplamda 30 Level sınır arttırıldı. Yohara'nın yeni haritalarında toplayabilirsiniz. 

Yeni Karakter Değerleri

 1. SungMa İradesi: Bir şampiyon olarak, her dolu EXP küresiyle **dört yeni değeri** geliştirebilirsiniz. Bu şekilde SungMa iradenizi RES, INT, VIT ve STR türlerinde güçlendirirsiniz. Her canavarın ve yeni kıtanın her haritasının ilgili değerleri vardır, çünkü karanlık Şeytan Tanrısı Sung Mahi'nin iradesi burada her daim mevcuttur.
 2. SungMa iradesi değerleriniz çok düşükse, daha yavaş hareket edersiniz (RES), canavarları öldürmek daha zordur (STR), HP'niz kesintiye uğrar (VIT) ve kolayca olumsuz durum etkilerinin kurbanı olursunuz (INT). SungMa iradeniz ne kadar yüksek olursa, canavarlarla o kadar iyi savaşabilir ve daha hızlı hareket edebilirsiniz.
 3. Tamlık: Tamlık, yeni kıtadaki canavarları daha emin bir şekilde vurmak için artırmanız gereken değerdir. Bunun için ilgili yeni beceriyi geliştirebilir veya uygun ekipmanı donatabilirsiniz.

Yeni Haritalar

 1. Terkedilmiş Kale'de, Dongan Ovası'nda, Seogan Çorağı'nda ve Namgan Yarığı'nda yeteneklerinizi sergileyin! Sizi tüm haritalarda yeni şeytani düşmanlar, tanıdık müttefikler ve sürükleyici görevler bekliyor.
 2. Ayrıca Sung Mahi'nin köleleri, Şeytan Tanrısı için ülkenin kontrolünü güvence altına almak için sürekli ileri karakollar inşa ediyor. Sung Mahi'nin terör saltanatına meydan okumak için inşa edilmeden önce ileri karakolları yok edin! Bu, sizin değerlerinizi de etkiler.

Yeni Lonca Bölgeleri

 • Dongan Ovası'nda yeni lonca bölgeleri bulabilirsiniz. Jedit cevherini arındırmak gibi yeni sistemleri kullanmanız gereken binaların bir kısmını sadece burada inşa edebilirsiniz. Aklınızda bulunsun: Lonca bölgelerini en hızlı olan değil, en yüksek teklifi veren kazanır! Doğru zamanda bölge müzayedesine katılın, lonca lideri olarak teklifinizi verin ve biraz şansla loncanız için cazip bölgelerden birini elde edin.
 • Dikkat: Kaybetmek istemiyorsanız, kiranızı düzenli olarak ödemeniz gerekir. " 9 " gün boyunca yeteri kadar Yang ödenmezse, bölge otomatik olarak kaybedilir ve tekrar açık artırmaya çıkarılır.
 • Eski lonca bölgeleri de yeni prensibe göre dağıtılır. Halihazırda loncalar tarafından yönetilen bölgeler, güncellemeden sonra da sahibinde kalır. Böyle bir bölge için zamanında ödeme yapmayı unutmayın, aksi takdirde kaybedilir. Güncellemeden sonra bunu yapmayı unutmayınız.

Her sınıf için güçlü 9. beceri

 • Saldırı ateşi, Ölüm dalgası ya da Eter kalkanı mı? Yohara'daki maceralarınız için her öğreti, yalnızca şampiyon olduktan sonra öğrenebileceğiniz güçlü yeni bir beceriye sahiptir. Elbette 9. beceriyi yeni kıtadan başka yerlerde de kullanabilirsiniz.
 • Beceriyi öğrenmek için öğretinize uygun kitaplara ihtiyacınız var. Yükseltme için ayrıca yetenek iksirleri de gereklidir. Biraz şansla, Yohara'daki canavarlardan veya Metin taşlarından beceri kitapları alabilirsınız. Sung Mahi'nin Cehennem Kulesi'nin yanı sıra Metin taşlarından veya yeni kıtanın patron canavarlarından yetenek iksirleri alabilirsiniz.

Zindanlar

Gnoll Mağaraları: Gnoll Mağaraları, Dongan Ovası'nda bulunan, acımasız ve vahşi canavarlarla dolu karanlık bir zindandır. Girmek için bir geçit biletine ihtiyacınız var. Labirentin üç bölgesinde de yolunuzu bulabilir ve patronları yenebilir misiniz? Mağaraların derinliklerine ne kadar ilerlerseniz, SungMa iradeniz o kadar güçlü olmalı. Ödül olarak, Cehennem Kulesi'ne girmeniz için gerekli olan eldiven ve kafatası flamasının üretimi için malzemeler bekliyor.

Sung Mahi'nin Cehennem Kulesi: Bu korkunç kulede Sung Mahi, aranızdaki en yetenekli dövüşçüleri teste tabi tutuyor: Tüm becerilerinizin zorlandığı her biri üç odalı 50 katta tamamen yalnızsınız. Ancak burada sadece savaş gücünü kanıtlamak yeterli olmayacak. Zeka ve hız da gerekli: Her oda size yeni ve zorlu bir görev sunuyor. Geçtiğiniz her kat için ödüller mevcut. Bu çok özel zindan hakkında daha fazla ayrıntıyı rehberimizde bulabilirsiniz. Kulede zirveye tırmanmayı başarabilir misin?

Yeni Biyolog Görevleri

Biyolog Chaegirab, yeni kıtada da yorulmadan araştırmaya devam ediyor. Onun için Metin kristalleri, temizlenmiş çekirdekler ve eğrelti otu toplayarak araştırmasında ona yardım edin ve SungMa iradeniz için aralıksız bonus ödüllerini kapın!

Yeni Eşyalar

Takılar: SungMa iradenizi sadece artan şampiyon seviyesiyle veya görevlerle değil, yeni tılsımlar ve zihin taşları ile de güçlendirebilirsiniz. Bireysel bonuslar için Yohara'daki jedit cevheri damarlarından elde edeceğiniz yeni malzemelerden kolyeler, küpeler ve bilezikler üretebilirsiniz. Yeni ekipmana elbette yine sihir uygulayabilir ve bunu eskisi gibi geliştirebilirsiniz.

Eldiven: Ana görev serisi sırasında, yeni ekipman yuvasının kilidini açan bir eldiven lisansı alabilirsiniz. Bu noktadan itibaren hem SungMa iradenizi güçlendirecek eldivenler takabiir hem de güçlü zihin taşları kuşanabilirsiniz.

Ruh Kalıntıları: Ruh kalıntıları, ekipmanınızla değil, doğrudan karakterinizle bağlantılı olan harika bonuslar sağlar. Yeni kıtadaki görevler aracılığıyla bir kılıç ruhu, koruyucu ruh, takı ruhu ve ışık ruh alın, bunları Chaegirab'dan sınıfa özgü bir ruh kalıntısı ile birleştirin ve 12 saate kadar ek bonusların keyfini sürün. Süre dolduktan sonra kullanmaya devam edebilmek için ruh kalıntısını uygun ruhlarla doldurmanız gerekir. Karakter profilinin yeni bir sekmesinde ruh kalıntınızın ve bonuslarının genel görünüme ulaşabilirsiniz. Kazanılan bonuslar, özellikle antik dünyadaki savaşlar için de kullanışlıdır.

Rastgele Değerler

Güncellemeden sonra Yeni Kıtada yeni düşen tüm donanım parçaları, örneğin sabit bir saldırı değeri veya silah türü başına sabit bir saldırı hızı yerine rastgele değerlere sahiptir. Görünüşe göre aynı eşyalar temel noktalarda farklılık gösterebilir ve size ekipmanınızı daha da geliştirme fırsatı sunar.

Metin2 Yeni Kıtadaki İlk Adımlarınız

Şampiyon seviyesi: Haydi yeni kıtaya!

Yohara'yı fethetmeye hazır mısınız? Yeni kıtada yalnızca en güçlü kahramanlar hayatta kalır. Oraya ulaşmak için önce kendinizi kanıtlamanız gerekiyor. Bu kılavuzda, şampiyon seviyelerinin ne olduğunu, yeni kıtaya nasıl ulaşabileceğinizi ve Yohara'da ilk adımlarınızı attığınızda sizi hangi zorlukların beklediğini öğreneceksiniz.

Şampiyon seviyesi

 • Dört kolay adımda şampiyon olabilirsiniz:
 • Karakterinizi seviye 120'ye yükseltin
 • 1 ek EXP küresini doldurun
 • Hidra'yı yenerek gemi savunmasını başarıyla tamamlayın
 • Limandaki heykelle konuşun
 • Bu noktadan itibaren 1. şampiyon seviyesinde olursunuz. 30. şampiyon seviyesine kadar yükselebilirsiniz. Bunun için yeni kıtada yenilen canavarlar veya tamamlanmış görevler yoluyla EXP toplayabilirsiniz. Drop ve Yang gibi eski dünyadaki birimler için hala 120. seviyede sayılırsınız. Beceri kitaplarından öğrenmek, eski dünyanın EXP'sine maal olur. Ancak ölür ve EXP kaybederseniz, Şampiyon EXP'iniz etkilenir.
 • Şampiyon seviyeleri başınızın üzerinde mavi renkte, normal seviyeler ise sarı renkte gösterilir. Böylece kimin şampiyon macerasına başladığını her zaman görebilirsiniz.
 • Şampiyonlar olarak, karakter profilinde yeni niteliklerinizi gösteren ek bir sayfanız mevcut. Sayfa önceden görüntülenebilir, ancak şampiyon olmadan önce seviye yükselişinde oradaki değerleri artıramazsınız. Dört şekilde mevcut olan SungMa iradeniz ve tamlık değeriniz burada özellikle ilgi çekicidir. Her dolu şampiyon EXP küresiyle, bu değerlere atayabileceğiniz puanlar alırsınız. 

Sung Mahi'nin sığınağı: Yohara kıtası

 • Şampiyon olduktan sonra limandaki heykel sizi yeni kıtaya götürür. Ejderha Kraliçesi Meley'i buraya kadar denizaşırı kovaladınız. Ancak, ateşli canavar hanım şimdilik ortalıkta görünmüyor.
 • Bunun için de köyün bekçileri sizden yardım istiyor: Sung Mahi'nin karanlık iblisleri tarafından saldırıya uğradılar ve acilen desteğinize ihtiyaçları var. İblisleri ve krallarını yok edin, tapınakta özel bir ayin düzenleyin ve köye giden yolu temizleyin!
 • Bu esnada köylülerin büyük bir tehlike altında olduğunu ve köyün tamamen yok edildiğini keşfediyorsunuz. Yerlileri kurtarın ve köylerini yeniden inşa etmeleri için yardım edin. Karşılığında sizi eşya ve hizmetle ödüllendirecekler. Belki de köyün üzerinden uçan Ejderha Kraliçesi hakkında bir ipucu bile alabilirsiniz...
 • Er ya da geç biyolog Chaegirab ile de yeniden görüşeceksiniz. Her zamanki gibi hayvan ve bitki dünyasıyla ilgili heyecan verici gelişmeleri araştırıyor. Verdiği görevleri tamamlayın ve SungMa iradeniz için kalıcı artırmalar gibi avantajları kapın!
 • Yeni ekipman yuvası için eldivenler, yeni zindanlar, ek beceriler ve çok daha fazlasını içeren yeni eşyalar sizi bekliyor. Siz de katılın ve Yohara'yı fethedin!

SungMa iradesi: Yeni karakter değerleri

Yeni kıtada benzeri görülmemiş tehlikelerle yüzleşmelisiniz - bunların üstesinden gelmek için karakter değerlerinizi güçlendirin! Bu kılavuzda, şampiyon seviyesine yükseldiğiniz andan itibaren geliştirebileceğiniz SungMa'nın dört tipi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

SungMa İradeniz: Bir şampiyon olarak, her yeni EXP küresiyle geliştirebileceğiniz dört yeni değer elde edersiniz. Bu şekilde SungMa iradenizi RES, INT, VIT ve STR türlerinde güçlendirirsiniz. Her canavarın ve yeni kıtanın her haritasının ilgili değerleri vardır, çünkü karanlık Şeytan Tanrısı Sung Mahi'nin iradesi burada her daim mevcuttur. Hedefiniz, irade değerlerinizi harita veya canavardaki ilgili değerlerin üzerine çıkarmaktır. Değerleriniz karşılaştırıldığında daha düşükse, dezavantajlarınız olacaktır. Ancak, SungMa iradeniz ne kadar yüksek olursa, canavarlarla o kadar iyi savaşabilir ve daha hızlı hareket edebilirsiniz. İlerlediğiniz haritanın SungMa değerlerinin ne kadar yüksek olduğunu ekranın üst kısmındaki efekt çubuğunda görebilirsiniz.

SungMa iradesi (STR): Bu değer, zihinsel gücünüzü temsil eder. Savaşılan canavarların veya bulunduğunuz haritanın SungMa iradesini (STR) aşarsa, verdiğiniz hasar için bir bonus alırsınız. Değer düşükse daha az hasar verirsiniz.

SungMa iradesi (RES): Bu değer, Sung Mahi'nin kara büyüsüne karşı zihinsel direncinizi ifade eder. Değeriniz haritada olandan daha yüksekse, daha hızlı hareket edersiniz. Karşılaştırıldığında daha düşükse hareket hızınız azalır.

SungMa iradesi (VIT): Bu değer, zihinsel dayanıklılığınızı gösterir. Canavarların veya haritanın SungMa iradesine (VIT) kıyasla, maksimum HP'nizi etkiler: Değeriniz daha yüksekse, bir bonus alırsınız. Daha düşükse, dezavantajlı olursunuz.

SungMa iradesi (INT): Bu değer, zihin keskinliğinizi temsil eder. Söz konusu değer, canavarın veya haritanın SungMa iradesini (INT) ne kadar aşarsa, sersemleme ve yavaşlama gibi olumsuz durum etkileri karşısında o kadar dirençli olursunuz. Değeriniz karşılaştırıldığında daha düşükse, buna bağlı olarak daha savunmasız olursunuz.

SungMa'nızı Nasıl Güçlendirirsiniz: İradenizi güçlendirmek için çeşitli seçenekleriniz var: Seviye yükselişinde artırabilir, uygun eşyalarla donatabilir veya görevleri tamamlayabilirsiniz.

 Seviye yükselişi

SungMa iradenizi geliştirmenin en kolay yolu seviye yükselişidir: Şampiyon seviyenizdeki her dolu EXP küresi için, seçtiğiniz değere atayabileceğiniz puanlar alırsınız.

Ekipman

 • Değerlerinizi geliştirebilecek birkaç ekipman türü mevcuttur:
 • Yohara'da yeni malzemeler çıkarabilir ve arındırabilirsiniz: Duman jediti, Güneş jediti, Sis jediti ve Güneş jediti. Bunlarla malzemeye göre dört değerden birini artıran kolyeler, küpeler ve bilezikler yapabilirsiniz.
 • Yohara'daki özel görev sırasında eldivenler için ekipman yuvasını açabilirsiniz. Eldivenler üretim şekline bağlı olarak, dört değerden birini özellikle güçlendirir.
 • +0'dan +9'a kadar olan yeni irade tılsımları da SungMa iradenizi artıracaktır.
 • Yağmalanan ekipman, biraz şansla, rastgele bir SungMa iradesini güçlendirebilir.
 • Yeni zihin taşları, SungMa iradesine ek bonuslar sağlayarak eldivenlerinize son rötuşları ekler. Biraz şansla, yeni kıtada iblislerin taşlarını yağmalayabilirsiniz. İblislerin güç taşlarını kendiniz üretmelisiniz, ancak özel bir avantaj sunuyorlar: Kuşanıldığında normal değer artışını ikiye katlama şansı! Yeni zihin taşlarını şimdilik +3'e kadar geliştirebilirsiniz. Sonraki güncellemede daha fazla seviye dahil olacak.

Görevler

 • Biyolog Chaegirab, Yohara kıtasında da canavar ve bitki dünyasını inceliyor. Yeni kıtadaki ilerlemenize bağlı olarak ona eğreltiotu, Metin kristalleri veya temizlenmiş çekirdekler verebilirsiniz. Ona araştırmasında başarılı bir şekilde yardım ederseniz, karşılığında bir SungMa iradesinin değerini artırabilirsiniz.
 • Önceki biyolog görevlerine benzer şekilde, Chaegirab'ın istenen malzemeye dair yüksek beklentilerini karşılamak yine o kadar kolay olmayacak. Ayrıca, hızlandırıcı olmadan tekrar denemeniz 24 saat sürecektir. Farklı bir bonus seçmeyi tercih ederseniz, bir araştırmacı parşömeni ile herhangi bir görevi sıfırlayabilir ve görevleri yeniden tamamlayabilirsiniz. Ayrıca özel görev sırasında ödül olarak değer artışı elde edebilirsiniz.

Siz de bizim kadar heyecanlı mısınız? Keşfedilecek çok şey var! Yeni kıtanın fethinde iyi eğlenceler diliyoruz!

En indirimli fiyat garantisi ile hemen Metin2 Yang veya Metin2 Won satın alın gücünüzü yeni haritalarda gösterin!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?