Metin2 Dünya Bossları Geri Döndü YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Dünya Bossları Geri Döndü

Metin2 için Ağustos'ta sıcak etkinlikler başlıyor. Oyuna getirilecek bu etkinlikler sayesinde oyuncuların keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor. Uzun süredir oyuncuların beklediği Dünya Bossları etkinliği ile başlangıç gösterecek. Detaylar haberimizin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın almak için adres, her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

Dünya Patronu Etkinliği

Ağustos, Metin2'de çok sıcak geçecek: Ganimetleri kapıp, tecrübe güçlendirmelerini alabilir ve ödüller için dünya patronlarını devirebilirsiniz. Dünya patronlarını tarafsız bir bölgede yenin ve ödülleri kapın. Bagjanamu, Polyphemos, Azrail, Ejderha Bekçisi İdall veya Dev Öcü - bu devler cesur oyuncuların tüm ordularına meydan okuyor. Ödül olarak sizi kaplan parası ve diğer değerli eşyalar bekliyor. Patronlar, henüz bir dünya patronu etkinliği düzenlemeyen tüm normal sunucularda saat 21:00 ile 23:00 arasında belirir:

* 26 Temmuz – 25 Ağustos (sunucu bakımıyla birlikte sona erer)

Liderin Kitabı Etkinliği

Her gün 4x liderin kitabı+ alın (Market'te de mevcut):

*06 Ağustos – 09 Ağustos

* 13 Ağustos – 15 Ağustos

* 20 Ağustos – 22 Ağustos

* 27 Ağustos – 30 Ağustos

EXP Güçlendirme

YZK Uriel ile buluşun ve cömert bir EXP güçlendirmesi alın. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, EXP avantajınız o kadar yüksek olur:

* Seviye 81 - 100: %50 EXP güçlendirme

* Seviye 101 - 120: %100 EXP güçlendirme

Güçlendirmeler şu tarihlerde mevcut olacak:

* 16 Ağustos – 19 Ağustos

* 23 Ağustos – 26 Ağustos

Büyük Ganimetler

Bu etkinlikte bol miktarda ganimet elde edeceksiniz: Tüm patron canavarlar ve Metinler size çok özel ganimetler veriyor! Onları devirin ve biraz şansla aşağıdaki eşyaları alın:

* Kırmızı abanoz sandık: 07 Ağustos

* Küçük kutsama: 08 Ağustos

* Protein lokması: 09 Ağustos

* Altıgen hediye paketi: 27 Ağustos

* Arttırma kağıdı(m): 28 Ağustos

* Sarı abanoz sandık: 29 Ağustos

* Yeşil ejderha fasulyesi: 30 Ağustos

Not: Bir önceki etkinliğe ait sıralama aynen kaldığı yerden devam edecektir. Sunucu değiştirmeniz durumunda sıralama hakkınızı kaybedeceksiniz. Bu etkinliğe ait sezon sonu 27 Ağustos’ta tamamlanacak. Bu tarihe göre sıralamadaki kişilere ödüller dağıtılacaktır. Metin2 Dünya Bossları ve diğer etkinliklerini sizinle paylaştık. İndirimli fiyat fırsatlarıyla Metin2 özelleştirmelerine sahip olabilmek için ihtiyacın olan EP’yi buraya tıklayarak alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?