Metin2 İndirimler Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 İndirimler Başladı!

En çok sevilen MMORPG oyunu olan Metin2 için kısa süreli büyük indirimler başladı. Metin2 İndirimler ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyatlarla Metin2 EP alarak indirimleri kaçırmamak için Kabasakal Online seninle!

Metin2 İndirimleri

Cor Draconis madeni, Demirci Taşı indirimi, Kutsama Küresi indirimi gibi birçok etkinlik şu anda mevcut. Özellikle Cor Draconis çarkında büyük ödüller mevcut.

Cor Draconis Madeni

Cor Draconis madeni ile beraber yeni bir çark macerası 15 Nisan tarihi itibariyle oyuna eklenmişti. 26 Nisan 00:59 tarihine kadar devam edecek çark şansınızı kullanmanız için çok az bir vaktiniz kaldı. Çark 2 seviyeden oluşuyor. 1.Seviye için 20 EP, 2.Seviye çevirmek için ise 35 EP harcamalısınız. Özel Cor Draconis eşyalarına sahip olmak için açıkçası eşsiz bir şansınız bulunuyor.

Demirci Taşı

Demirci Taşı’nda büyük bir indirim şu anda mevcut. Demirci Taşı nedir diye soranlar olacak olursa, bir defa kullanılan ve itemi basma şansını yükseltme özelliğine sahip bir yükseltme olduğunu söyleyebiliriz.. Bu taş kutsama kağıdı ile Demircinin El Kitabı’nı yapabilirsiniz. Bir eşya geliştirirken ejderha rolesinden daha yüksek şans verir. Geliştirme başarısız olursa eşya yok olmaz, 1 seviye düşer. 24 Nisan 00:59 tarihine kadar nesne markette %35 indirimli olarak 51 EP’ten satışı devam ediyor.

Kutsama Küresi

Kutsama Küresi, dört özniteliğe sahip nesnelere beşinci bir öznitelik ekler. Ekleme başarısız olabilir. Ticareti yapılamaz ancak Karanlığın Sandığı’ndan elde edilenlerin ticareti yapılabilir. 24 Nisan 00:59 tarihine kadar Kutsama Küresi, %35’lik indirimle 32 EP fiyatından satılıyor. Metin2 İndirimleri'ne dair detayları sizinle paylaştık. Bu eşsiz fırsatlardan sizi en çok sevindireni, yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Metin2 EP satın alarak fırsatları kaçırmamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?