Metin2 Kan Ritüeli Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Kan Ritüeli Etkinliği

Metin2 Eylül ayına özel çeşitli etkinlikler oyuna geliyor. Eylül ayı ile birlikte Kan Ritüeli Etkinliği, Kostümler, başlıklar, evcil hayvanlar ve binek görünümleri oyuncuları bekliyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın almak için adres Kabasakal Online !

Kan Ritüeli

Üç krallığın üzerindeki gökyüzü kan kırmızısına boyanıyor. Üç başkentin her birinde ve Ejderha Ateşi Burnu'nda güçlü bir kurban sunağı ortaya çıkıyor. Bu Kan Sunağı'na gidin ve size verilen görevleri tamamlayın. Burada sizi büyük ödüller bekliyor.

Etkinlik Dönemi

-Başlangıç: 09.09.2021 saat 01:00

-Drop Sonu: 01.10.2021 saat 00.59'da

-Etkinlik Sonu: 02.10.2021 saat 00.59'da

-Karakteri 30. veya daha üst seviyede olan her oyuncu katılabilir.

Görevleri Tamamlayın

Sunağa gidin ve kan kurbanı efektini almak için etkinlik görevini tamamlayın. Her gün biri size rastgele atanan dört farklı görev mevcut. Görevi tamamlamak için belirli bir malzemenin 10 parçasını sunağa götürmelisiniz (örn. Buz Küresi+, Yılan Kuyruğu, Paslı Bıçak vs.).

Ruh Toplayın

Üzerinizdeki kan kurbanı efekti aktif ise canavarları öldürürken onların ruhlarını toplama şansınız var. Normal kan kurbanı ile maksimum 20 ruh toplayabilirsiniz. Ayrıca Nesne Market'te değerli kan kurbanı mevcut. Bununla maksimum 150 ruh toplayabilir ve ek olarak ruhlar için drop şansı artar. İlgili ruh maksimumuna (20 veya 150) ulaştığınızda ruhlar otomatik olarak sunağa iletilir ve kan kurbanı efekti kaybolur.

Ruh Ruleti Oynayın

Ruhlarla Ruh Ruleti oynayabilirsiniz. Bunun için tur başına 50 Ruh ve 250.000 Yang gerekir. Sizi bekleyen eşyalardan birkaçı:

-Güç lolipopu

-Güneş Özütü (B)

-Hızlandırıcı (%20)

-Pet sandığı

-Wu bandı (basit)

-Hai bandı (basit)

En az 4.000 ruh kullandıktan sonra özel ödüllerle ruleti 1 saatliğine açabilirsiniz. Sizi burada bekleyen eşyalardan birkaçı:

-Ejder kemiği küpesi

-Kaplan kemiği küpesi

-Ejderha alevi (B)

-Kırmızı yavru Huashin sandığı

-Ölümcül gücün yüzüğü

-Uyanış kitabı

07 Eylül ile 30 Eylül arası satışta 200'den fazla farklı eşyadan oluşan çok sayıda seçenek oyuncuları bekliyor. Kahramanlık madalyası, mini mohikan, beyaz deniz subayı seti, gümüş savaş boğası, buz katil balinası veya diğer birçok uygun eşyalar kazanabilirsiniz.  Yeni güncellemeler ile birlikte sadece bir grup ejderha odasına girebilirken, artık her grup günde 6 defaya kadar kendi ejderha odası aşamasına girebilir. Nemere Gözlemevi, Şeytan Katakombu ve Kırmızı Ejderha Kalesi'nde bazı geliştirmeler oyuncuları bekliyor. ohara'nın yeni kıtası da size daha fazla eğlence sunacak: Artık yeni günlük görevler oynayabilir, hazine sandıkları bulabilir ve böylece daha fazla eşyaya erişebilirsiniz.

Metin2 Kan Ritüeli Etkinliği ve Eylül Ayı Etkinliklerini sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla Metin2 satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?