Metin2 Kış Etkinliği Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin 2 Kış Etkinliği Geliyor 

Türkiye'de MMORPG dendiği zaman akıllara gelen en popüler oyunlardan biri olan Metin 2 her kış olduğu gibi bu kış da Metin 2 Kış Sezonu Etkinliklerini oyuncularına sundu. Bakalım bu kış bizi hangi etkinlikler ve hangi ödüller bekliyor. Detaylar haberimizin devamında. Sizler de Ucuza EP, Won ve Metin2 hesap alış-satışı yapmak için 7/24 Canlı destek ekibiyle Kabasakal Online üzerinden alışveriş yapabilirisiniz.

Metin 2 Kış Takvimi

Gün aşırı oyuna girip kış takviminin bir kapısını açmak için Nesne Marketi ziyaret edebilirsiniz. Kapılardan biri, sana oyun içerisinde destek olacak rastgele bir eşya içeren bir kış sandığı içeriyor!

Lütfen dikkat: Takvim sadece "Biyolog'un araştırması (Ork Dişi)" görevini tamamlamış olan seviye 30 ve üstü oyuncular tarafından açılabilir.

► Etkinlik başlangıcı: 01.12.2022 saat 02:00

► Etkinlik bitişi: 25.12.2022 saat 01:59

Kış Etkinliği

Bir diğer etkinlik ise Noel Babanın çoraplarının çalınması. Aslında hediyelerini bunların içinde saklamak istiyordu. Olabildiğince çok çorap bulmasına yardım et! Çorapları elde ederek bir çok hediyeye sahip olabilirsiniz

Pazar yerine bayram havası katan rengarenk süslenmiş çam ağacı her zamankinden daha güzel ve büyük.

► Etkinlik başlangıcı: 01.12.2022 saat 02:00

► Etkinlik bitişi: 12.01.2023 saat 01:59

Kar Tanesi Etkinliği (Yeni)

Bu etkinlik de kış tadında: "Kar Tanesi Sihri" güçlendirmesi alabilir ve değerli ödüller içeren Kar Tanesi Sandığını kapabilirsiniz.

Etkinlik başlangıcı: 01.12.2022 saat 00:00

► Etkinlik bitişi: 16.12.2022 saat 01:59

► Seviye 60 ve üzeri oyuncular için

Kar Tanesi Sihri

Kar Tanesi Sihrini etkinleştirmek için üç seçeneğin var:

► 1. ve 4. seviyeler arasındaki canavarları yenerek 4 farklı buff alabilirsiniz. 4'üne de sahip olduğunda Kar Tanesi Sihrini tetiklersin.

► Noel etkinliği sırasında Noel Baba karakterinden ona 5 çorap iletme görevi alacaksın. Ona yardım et ve Kar Tanesi Sihrini etkinleştir.

► Noel etkinliği sırasında Noel Baba karakterinden ona 6 bardak Punç iletme görevi alacaksın. Ona yardım et ve Kar Tanesi Sihrini etkinleştir.

Büyü Asası

Kar Tanesi Sihri etkinken (24 saat içinde 5 kez) aşağıdaki eşyaları alabilirsin: 12 Kartopu ve 12 Kardan Adam Dalı. 12 kartopunu veya 12 dalı 1 kar tanesi değneğiyle takas et.

Bu büyü asası seviyen dahilindeki canavarları kardan adamlara dönüştürür. Ardından kardan adamı yenersen, herkesin hayran olduğu Kar Tanesi Sandığını alma şansın olur. Büyü asasının 30 dakikalık bir bekleme süresine sahip olduğunu ve patron canavarları veya Metin taşlarını dönüştüremeyeceğini ve bazı zindanlarda ve etkinlik haritalarında dönüşümlerin mümkün olmadığını lütfen dikkate al.

Büyü asası, sadık yardımcılarla da takas edilebilir. 15 büyü asası karşılığında bir binek veya pet alırsın:

► Binek "Kar Tanesi Yıldızı": +1500 HP, Canavarlara karşı güçlü +%15, 2 gün

► Pet "Kar Tanesi Bambi": +%5 kritik isabet şansı, +%5 delici isabet, 2 gün

► İki yardımcının sağladığı set bonusu: +%50 EXP ve Metin taşı karşısında +%3 güçlü.

Kar Tanesi Sandığı

Kardan adama dönüşen canavarların seviyesi ne kadar yüksekse, Kar Tanesi Sandıklarını düşürme olasılıkları o kadar yüksek olur. Sandık içerikleri aşağıdaki gibidir:

Yağma Kartı

Zihin Taşı Destesi

Yeşil Ejderha Fasulyesi

Eşya Güçlendirme

Efsun Nesnesi

Küçük Kutsama

Bufflar ve iksirler

Eğlenceli Okey Etkinliği

Metin2'nin en çok sevilen Okey kart oyunu gelişmiş yılbaşı sürümüyle Aralık ayı başında başlayacak. Canavar avına katıl, okey kartlarını elde et ve galibiyet setini oluştur!

Etkinlik başlangıcı: 01.12.2022 saat 02:00

Drop bitişi: 25.12.2022 saat 01:59

Etkinlik bitişi: 26.12.2022 saat 01:59

Noel Dekorasyonu

Kış sezonunda üç bayrağın köyleri göz kamaştırıyor: Köy sakinleri her yeri süsledi ve kış pankartlarıyla donattı.

Etkinlik başlangıcı: 01.12.2022 saat 02:00

Etkinlik bitişi: 12.01.2023 saat 01:59

Primordis Keşfi

Altın Topraklar'da Primordis keşfine çık: Çoktan terk edilmiş bir çöl bölgesinde, sakinleri kadar ölümcül olan tarih öncesi yaratıklarla savaş.  Ama fazla oyalanma, çünkü değerli meyveler kurtarılmayı bekliyor.

Etkinlik başlangıcı: 02.12.2022 saat 05:00

Etkinlik bitişi: 05.12.2022 saat 01:59

Seviye 70 itibarıyla, tüm sunucularda

Ödül: 2x Mücevher kutusuAltın Topraklar’da savaş

Her katta Primordis heykellerini yok et ve ardından ortaya çıkan canavarları alt et. Patlama kuleleri daha yüksek katlarda belirir ve patlama koruması biletlerin yoksa seni öldürür.

Keşif sırasında, biraz da şansla, "Goldirex" gibi çok özel bir düşmanla karşılaşacaksın - savaştığın kat ne kadar yüksekse, ortaya çıkma olasılığı da o kadar yüksek olur. Onu öldür ve daha fazla altın dut al!

Her 3 kattan sonra bir vahada keşif gezisinin yorgunluğunu üzerinden atabilirsin. Burada seni acı dutlar karşılığında sana kullanışlı eşyalar satan tüccarlar da bekliyor. İpucu: Burada patlayıcı koruması biletleri almayı unutma.

Mümkün olduğu kadar çok katı tamamlamak için her 24 saatte 3 deneme hakkın var.

Altın Dut Avı

Metin 2 Altın dut avı, Metin 2 Altın Topraklar'da yeterince Metin 2 altın dutu topladığında oynayabileceğin bir mini oyundur. Oyunun hedefi en az iki Metin 2 altın dut kartını açmaktır. Başarılı olursan, ödül olarak 2x Metin 2 Mücevher kutusu alırsın.


Metin 2 Kış Sezonu Etkinliklerini sizler için araştırdık. Sizler Metin 2 Kış Sezonu Etkinliklerini nasıl buldunuz bizimle paylaşmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi ucuz ve güvenilir EP, WON ve Metin 2 Karakter alım ve satımı yapmak için Kabasakal Online 7/24 Canlı destek ekibi ile yanınız da tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?