Metin2 Metin Ateşi Etkinliği Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Metin Ateşi Etkinliği Başladı !

Metin2 Metin Ateşi Etkinliği Başladı. Oyuncuların büyük bir merakla beklediği bu etkinliğin detayları haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve güvenilir adres seçeneği ile Metin2 EP satın alma adresi Kabasakal Online !

Metin Ateşi Etkinliği

Metin2 oyuncularının zorluklarla mücadele edeceği Yeni Etkinlik Metin Ateşi, 5 Ekim Salı günü itibariyle aktif hale geldi. Etkinlik süresince beceri ve şansla elde edilebilecek sayısız ganimet ve bolca eğlence var. ‘’Dikkat, Metin ateşi alevlendi!’’ cümlesi ile duyurulan Metin Ateşi Etkinliği, uzun ve zorlu patron savaşları, metin taşı avı ve bolca ganimet vaad ediyor. Beran-Setaou, Jotun Yhrym, Gizemli Rahip ve daha birçok patronla savaşmanın getirileri oyuncuların ilk hedefi olacak.

Etkinliğe Dair Notlar

Oyuncular etkinlik boyunca, 30. seviyeden itibaren 5 Metin taşı imha edecek ve her gün 1 adet zorluk parşömeni alacaklar. Bu parşömen ile birlikte özellikle zorlu rakipleri karşınıza çıkaran özel bir Metin taşı çağırma şansına sahip olunacak. Karşılaştığınız patron düşmanları imha ettikçe ganimet elde edeceksiniz. Eğer şanslıysanız daha da zorlu patronları karşınıza çıkaran farklı bir Metin taşı çağırabilirsiniz. Rakibiniz zorlaştıkça elde edeceğiniz ganimetler de cömertleşecek.

Metin Ateşi Etkinliği Ne Zamana Kadar Sürecek ?

Metin Ateşi Etkinliği, Kehribar sunucusunda aktif olmayacak ve 19 Ekim Salı 23:59’da son bulacak. İpucu: Yohara kıtasında şans sizden yana - çünkü Yohara'da daha tehlikeli patronların ortaya çıkma olasılığı çok daha yüksek.

Metin2 Metin Ateşi Etkinliği ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Siz de Metin Ateşine meydan okumak isterseniz, En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?