Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat ile beraber Asmodeus’u yenerek, cesaretinizin karşılığında ödüllendirilmek için karanlık zindanlara girebileceğiniz etkinlik başladı. Bu etkinlik ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile Metin2 EP satın alarak heyecana ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Öbür Dünyaya Seyahat

25 Mayıs tarihi itibariyle başlayan bu etkinlik ile beraber, öbür dünyaya giderek dört şeytani sınavdan geçmeniz gerekecek. En son aşamada ise lanet efendisinin karşısına çıkabilmek için öbür dünyanın dört elçisiyle çarpışmanız gerekiyor. Böylelikle nadir itemlerden olan Lanet kalkanı veya Kurtuluş Ankası üretimi için gerekli malzemeleri kazanabilirsiniz. Etkinlik alt sınır seviyesi 90.seviye olarak belirlendi. Etkinlik iki aşama olarak devam ediyor.


1.Aşama

25 Mayıs tarihi itibariyle ilk aşama oyundaki yerini aldı. 1 Haziran saat 23:59'a kadar yapmanız gereken şeyler ise şu şekilde olacak.

Etkinliğin bu aşamasında ikinci aşamada Asmodeus ile mücade etmeni sağlayacak eşyaları oynayarak toplaman gerekiyor. Ölü alevleri toplayabilir ve bunları ikinci aşamada ihtiyacın olacağı eşyalara çevirebilirsin. Topladığın ölü alevleri ise Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanabilecek ve Öbür Dünyaya seyahat edebileceksin.

2.Aşama

2 Haziran itibari ile başlayacak olan bu aşama 8 Haziran 23:59 tarihinde son bulacak. Bu aşamada yapmak gereken şeyler ise bu şekilde:

İkinci aşamanın başlaması ile Öbür Dünyaya seyahat edebilirsin ve bunun için ilk bölümde ki topladığın eşyalara ihtiyacın olacak. Asmodeus ile mücadele edebilmen için öncelik ile Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnu'ndaki Öbür Dünya portalından geçerek cehennem gibi bir yere geçmen gerekiyor. Bunun için 3 siyah mektup gerekiyor. Ardından Asmodeus'un karşınıza çıkabilmek için 4 elçi ile mücade etmen gerekiyor, burada bile harika ganimetler kazanabilirsin. 4 elçiyi yenebilmen durumunda Asmodeus ile Lanetlenme bölgesinde savaşabilir ve galip gelmen durumunda "Kurtuluş" mekanına adım atarak muhteşem ödüllere sahip olabilirsin. Asmodeus'u zayıflatmak için kullanabileceğin bazı şeyler var; ölü ruhlarını kullanabilir, lanetlenme setini kuşanabilir ve ya Öbür Dünya tılsımını kullanabilirsin.

Metin2 Metin Ateşi Etkinliği

28 Mayıs tarihi ile metin ateşi herkesi saracak. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bu etkinlikte metin taşlarını yok ederek çok güçlü patronlar ile mücadele ederek ganimetler kazanabilirsin. Günde 5 adet metin taşı yok ederek 1 adet Zorluk Parşömeni kazanabilirsin. Bu parşömen ile özellikle zor bir patron ile mücadele etmen için gerekli olan metin taşını çağırabilirsin.

Metin 2 yeni etkinliği hakkındaki tüm bilgileri sizlere aktardır. Yeni etkinlikte önde olmak ve Metin 2 heyecanını yaşamak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıkla Metin 2 EP satın al.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?