Metin2 Okey Etkinliği Devam Ediyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Okey Etkinliği Devam Ediyor

Metin2 Okey Etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Metin2 tarafından açıklamalara göre 10 Ağustos saat 01:00 ile 3 Eylül saat 00:59 arası Türk oyunu Okey tabanlı mini oyunu oynayabilirsiniz. Başlamadan önce bir kart seti toplamalısınız. Ardından biraz şans ve doğru hamlelerle, karşılığında değerli ödüller alabileceğin puanlar kazanabilirsiniz. Oyuncular için yine harika ödüller, tüyler ürpertici market teklifleri ve çok daha fazlasını içeren bir çekilişte hazırlanmış. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Kabasakal Online farkıyla En uygun fiyatlarla Metin2 EP satın almak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Okey Kart Seti.png Okey Kart Oyunu Etkinliği

Bu event sayesinde topladığımız kartlarla oynadığımız okey oyunu bize çeşitli ödüller sağlamaktadır. Oyunda amacımız en yüksek puanı elde edip en iyi ödüle sahip olmaktır. Aldığımız ödül seviyesi 3'e ayrılır ve bunlar sandıklardan ibarettir. Bu sandıklardan oyunda zor bulunan ve elde edilmesi zor olan eşyaları kazanma şansı verir. 24 Tane Okey Koleksiyon Kartı ile Otomatik Okey Kart Seti Elde Edersin. Okey Kart Seti ile de Okey Oyunu oynamaya hak kazanırsınız. Start verdikten sonra bizden bir kez daha doğrulama isteyecektir bu doğrulama oyunun 30.000 yang karşılığında oynandığını ve bunu kabul edip etmediğinizle ilgilidir. Oyunun hedefi, gruplar ve serilerden oluşan kombinasyonlar oluşturmaktır:

    - Bir grup, aynı değere sahip üç karttan oluşur. (örn. 7, 7, 7). Kart değeri ne kadar düşükse o kadar az puan alırsınız.

    - Bir seri, sayısal olarak ardışık en az üç karttan oluşur. (örneğin 6, 7, 8). Kart değeri ne kadar düşükse o kadar az puan alırsınız. Aynı renkte olan seriler çok renkli serilerden daha çok puan kazandırıyor.

Metin2 Okey Sandıkları ödülleri arasında birçok seçenek mevcut. Altın Okey Sandığındaki ödüller biraz daha nadir içeriklerden oluşuyor. Gümüş Okey Sandığı içeriği ise herkesin deneyebileceği türden. Bronz Okey Sandığına sahipseniz EXP ve Yang içeriklerinin çıkması daha muhtemel oluyor.

EpinSultanAltın Okey Sandığı

Mavi Ejderha Yumurtası

Büyülü Metal

Işınlanma Yüzüğü

Arttırma Kağıdı

Nesneyi Efsunla

Efsun Nesnesi+

Rüzgarın Ayakkabıları

Nemere Yumurtası

Razador Yumurtası

Hakim Kuşağı (Asil)

Cor Draconis (Destansı)

Cor Draconis (Değerli)

Titandiyoksit

Ay Taşı

Beyaz İnci

EpinSultanGümüş Okey Sandığı

Büyülü Metal

Arttırma Kağıdı

Nesneyi Efsunla

Efsun Nesnesi+

Rüzgarın Ayakkabıları

Razador Yumurtası

Nemere Yumurtası

Cor Draconis (Destansı)

Cor Draconis (Değerli)

Hakim Kuşağı Basit

EpinSultanBronz Okey Sandığı

EXP

50.000 Yang

100.000 Yang

Rekor skoru

Kazanmayı seviyor musunuz? O halde rekoru kırmaya çalışın. Böylece daha çok sandık kazanma şansınız olacak. Okey masasında rekor skorunu kontrol edebilirsiniz. Rekora ulaşma ödülleri etkinlik sona erdikten sonra alınabilir.

    - 1.'lik ödülün 10x Altın Okey Sandığı

    - 2.'lik ödülün 5x Gümüş Okey Sandığı

    - 3.'lük ödülün 3x Bronz Okey Sandığ

    - 4. - 10.'lar 1x Altın Okey Sandığı alır.

Market Teklifleri

Okey etkinliği esnasında Market'te korkunç güzel Ölüler Diyarı ve Diğer Dünya kostümlerini bulabilirsiniz. Bunlara uygun olarak küçük mumyalar ve iki tane de doğa üstü kuzgun binek de mevcut. Kostüm giy, başlık tak, petini donat ve güçlü set bonusları kazan :

    - +%150 EXP

    - Büyü/yakın dövüş saldırısı +%5

    - Beceri hasarı +%5

Tombala

Biletlerinizi alarak ve yine muhteşem ödüller kazanabilirsiniz.

    - Etkinlik başlangıcı: 11.08.2021 - Saat 06:00

    - Etkinlik sonu: 25.08.2021 - Saat 00:59

Metin2 Okey Etkinliği ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla Metin2 içeriklerini ve özelleştirmelerini satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?