Metin2 Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul Açıldı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul Açıldı !

Neredeyse her oyuncunun oynadığı, en sevilen MMORPG oyunlarından birisi olan Metin2 için Saf Aksiyon: Geçici Sunucu - Tubul oyuna eklendi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın almak için adres Kabasakal Online !

Metin2 Yeni Saf Aksiyon: Geçici Sunucu Tubul Notları

Oyuncular, çok sert PvP'yi, heyecanlı meydan okumaları, aksiyon dolu etkinlikleri ve kaliteli ödülleri meraklı bekleyişe geçtiler. Yeni Server Tubul ile birlikte tüm bunlar artık oyuncuları bekliyor. İlerlemek iki kat fazla kazanç getiriyor, çünkü sunucular kapandığında en iyi kahramanını başka bir sunucuya taşıyabilirsiniz. Ancak geçici sunucular yalnızca kıdemli Metin2 oyuncuları için ilginç değil, çünkü tamamen yeni olan oyuncular da burada kolayca yolunu buluyor: Hızla seviye atlayıp, ödülleri toplayarak ve siz de hızla profesyonel Metin2 oyuncusu olmak için fırsattan yararlanabilirsiniz.

Sunucu Zaman Aralığı

Geçici sunucuların başlangıcı, 26 Kasım 2021 saat 12:00 olarak belirlenirken Geçici sunucuların kapanışı: 28 Şubat 2022 saat 12:00 olarak açıklandı.

Karakter Transferi

Geçici bir sunucuya başladığında, iki büyük meydan okumayla baş edebilirsiniz:

**1. meydan okumayı** kabul et, 60 görev tamamla, 90. basamağa ulaş; bittiğinde en iyi kahramanını, Gayalarını ve üzerindeki ekipmanı normal bir sunucuya transfer edebilirsin.

**2. meydan okumaya** atıl: Sonunda en iyi kahramanını, Gayalarını, üzerindeki ekipmanları, kostüm parçalarını ve donandığın simyayı normal bir sunucuya transfer edebilmek için Yohara'da bir zindan patronunun işini bitir.

- Ancak karakter transferini garanti edebilmek için en az 60 görevi tamamlamış ve 90. basamağa ulaşmış olman gerekiyor. Karakter transferinde taşınma için yalnızca bölgenin sunucularını seçebilirsin; Amber, Lyrcirium, Kehribar, Türkiye ve Marmara sunucuları istisnadır.

- Karakter transferi için kayıt başlangıcı: 01 Mart 2022 saat 02:00

- Karakter transferi için kayıt bitişi: 15 Mart 2022 saat 01:59

- Karakter transferinin gerçekleştirilmesi: 16 Mart 2022 sunucu bakımı sırasında gerçekleşecektir.

Görev Meydan Okumaları

1. meydan okumada 60 görev tamamlıyorsunuz. Ana görevler, yan görevler ve biyolog görevleri yapılabilir. Lycan'ın başlangıç bölgesi ve günlük Yohara görevleri hariçtir. Bu meydan okumayı tamamlayarak aşağıdaki ödülleri içeren bir paket alabilirsiniz.

- 5x EP kuponu (50)

- 1x Mücevher Kutusu

- 1x Kraliyet Mavisi Parlak Tavus Kuşu (7 gün)

- 1x Kabus (3 gün)

3x Münzevi Tavsiyesi

5x Kaplan Gücü

1. Meydan Okuma İçin Sıralama Listesi

Geçici sunucularda her krallık için bir sıralama listesi oluşturulur. Tamamladığın her görev için 1 sıralama listesi puan alırsınız. Bu sıralama için yalnızca yukarıda belirtilen görevler geçerlidir. Burada nasıl bir sonuç aldığını Metin2 web sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Web sayfası günde bir kez saat 02:00'da güncellenir. Sunucular kapandıktan sonra her krallığın en iyi 10 oyuncusu ödüllerini dükkandan alır.

1. Sıra

- 1x Ateş Ankası (60 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (60 gün)

- 8x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Büyülü Taş

- 1x Usta Kuşağı (asil)

2. Sıra

- 1x Ateş Ankası (30 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (30 gün)

- 4x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Usta Kuşağı (asil)

3. Sıra

- 1x Ateş Ankası (15 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (15 gün)

- 2x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Usta Kuşağı (asil)

4.-10. Sıra

- 1x Kahraman Madalyası (7 gün)

- 1x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

Yohara Meydan Okuması

İkinci meydan okumada, Yohara'daki herhangi bir zindan patronunun işini bitirmen gerekiyor. Bunu yaparken grup zindanı patronları tüm grup için, tüm diğer zindan patronları yalnızca bunu öldüren oyuncular için geçerlidir. Bu meydan okumayı tamamlayarak aşağıdaki ödülleri içeren bir paket alabilirsiniz.

- 5x Kaplan Parası Kuponu (100)

- 1x SungMa Premium Buff'ı (7 gün)

- 1x Kar Leonidas'ı (3 gün)

- 5x Kutsama Parşömeni

- 1x Büyülü Taş

2. Meydan Okuma İçin Sıralama Listesi

Geçici sunucularda her krallık için bir sıralama listesi oluşturulur. Aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi sıralama listesi puanı alırsınız. Bu sıralamada yalnızca patronlar sayılır. Burada nasıl bir sonuç aldığını Metin2 web sayfasından öğrenebilirsiniz. Web sayfası günde bir kez saat 02:00'da güncellenir. Sunucular kapandıktan sonra her krallığın en iyi 10 oyuncusu ödüllerini dükkandan alır.

1. Sıra

- 1x Astrabell (60 gün)

- 1x Nazar Tılsımı (60 gün)

- 1x Magma Ejderi (30 gün)

- 1x Ritüel Taşı

- 1x Bey Kuşağı (asil)

2. Sıra

- 1x Astrabell (30 gün)

- 1x Nazar Tılsımı (30 gün)

- 1x Magma Ejderi (15 gün)

- 1x Bey Kuşağı (asil)

3. Sıra

- 1x Astrabell (15 gün)

- 1x Nazar Tılsımı (15 gün)

- 1x Magma Ejderi (7 gün)

- 1x Bey Kuşağı (asil)

4.-10. Sıra

- 1x Nazar Tılsımı (7 gün)

- 1x Magma Ejderi (7 gün)

PvP Sıralama Listesi

Bunun yanında geçici sunucularda her krallık için ve sunucu süresinin sonuna kadar devam eden bir PvP sıralama listesi olacak. Burada 75. basamak ve üstü oyuncular diğer krallıkların oyuncularını yenerek açık dünyada PvP puanı alabilecek. Bunu yaparken çeşitli PvP aksiyonları farklı miktarda puan kazandıracak. Bu aktivitelerde aldığın sonuçları Metin2 web sitesinde görebilirsin. Web sayfası günde bir kez saat 02:00'da güncellenir. Sistemi suiistimal eden oyuncular sıralama listesinden silinir.

PvP Turnuvası

En güçlülerle boy ölçüşmeye hazır mısınız? Kaydolmak için turnuva haritasına girin. Ancak yalnızca izlemek istiyorsan da turnuva haritasına girebilirsiniz:

- 4 dövüş bölgesi bulunuyor.

- Düellolar otomatik bir elemeli turnuva sisteminde yapılıyor.

- Her turda 4 dövüş paralel olarak yapılabiliyor.

- Her dövüş iki oyuncu arasında 1'e 1 yapılan bir düello.

Her turnuva, maksimum katılımcı sayısına ne zaman ulaşıldığına bağlı olarak saat 20:00 ile 22:00 arasında başlar. Kayıtlar belirlenen günlerde Saat 20:00'da açılır. 23 Ocak 2022, 30 Ocak 2022, 06 Şubat 2022, 13 Şubat 2022, 20 Şubat 2022, 27 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşecek.

Turnuva Şampiyonlarının Ödülleri

95. basamak ve üstü her oyuncu katılabilir. Her turnuva maks. 200 katılımcıyla sınırlı. Kayıt başladığı zaman görev günlüğünde, başlamak için kabul etmen gereken konuyla ilgili bir giriş bulacaksınız. Her turnuvanın şampiyonu 1x EP hediye çekiyle (1000) ve 100 PvP sıralama puanıyla ödüllendirilir. Tüm diğer düello galipleri az sayıda PvP sıralama puanı alır.

Yalnızca kazanan bir sonraki tura çıkıyor, böylece sonunda geriye tek bir katılımcı kalıyor: Yenilgisiz Şampiyon !

Beş Tapınağın Savaşı

Salı saat 18:00'dan Cumartesi saat 18:00'a kadar tapınakları fethetip ve diğer iki krallığa karşı savunun. Haftalık Buff ödülleri al ve bolca sıralama puanı kazanabilirsiniz. "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti 50.000 Yang karşılığında satıcıdan alınabilir ve seni doğrudan Sis Adaları'na ışınlar. Savaş başladığında üç krallık beş tapınak için birbirine karşı savaşır.

- Bir tapınağı ele geçirmek için önce imha edilmesi gerekir.

- 1 dakika sonra yakındaki en fazla üyenin olduğu krallık, tapınağı fetheder.

- Tapınak 3 dakika sonra fetheden krallığın renginde görünür.

- Bir tapınak ne kadar uzun süre aynı krallığın kontrolünde kalırsa, onu yok etmek o kadar zor olur.

- Bir tapınak oyunun sonuna kadar bir krallığın kontrolünde kalırsa, 5 günlük Buff etkinleşir. Bufflar tapınağa göre değişir.

- Sadece savaşa başarıyla katılan buff'ı alır. Şu tapınaklar ve bufflar bulunuyor:

- Enerji Tapınağı (enerji buff'ı): Enerjiyi 2 puan artırır.

- Şans Tapınağı (eşya buff'ı): Eşya drop oranını %10 artırır.

- Güç Tapınağı (değer buff'ı): Güç, zeka, canlılık ve çeviklik 3 puan artar.

- Hazine Tapınağı (Yang buff'ı): Yang drop oranını %10 artırır.

- Aydınlanma Tapınağı (bonus buff'ı): Kostüm bonuslarını %3 artırır.

Metin2 Saf Aksiyon: Geçici Sunucu ile ilgili detayları haberimizde sizinle paylaştık. Metin2 özelleştirmelerine sahip olabilmek ve herkesin bir adım önüne geçmek için hızlı teslimat seçeneği ile Metin2 EP satın alabilirsin. EP Satın almak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?