Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri

Metin2'de yeni yılın ilk etkinliği olan Sevgililer Günü Etkinlikleri başladı. Birçok ödül ve oyun içi etkinliklerle bizi bekleyen Metin2, bu etkinlikler sayesinde Nesne Market ödülleri ve eşyalarını hediye ediyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyatlarla Metin2 EP satın almak için adres Kabasakal Online !

Sevgililer Günü Etkinliği

2 Şubat saat 02:00 itibariyle oyunda aktif olan Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri 23 Şubat saat 01:59'a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde oyun için droplar ve ödüller de oyuncularla olacak. Canavarlar üzerinden düşen kırmızı gülleri veya çikolataları ister açabileceksiniz, isterseniz de takas edebilecek veya hediye olarak gönderebileceksiniz. Hediye olarak göndermek istediğiniz arkadaşınızın üzerine mouse ile sağ tıklayarak çikolata veya kırmızı gül gönderebilirsiniz. Ayrıca Küçük Aşk Ejderhası 7 gün boyunca ücretsiz olarak dükkanda sizi bekliyor !

Metin2 Sevgililer Günü Ödülleri

Metin taşları da etkinliğe göre oldukça tatlı bir şekilde uyarlandılar. Sevimli Aşk Ejderhası ile beraber +1500 HP ve %10 eşya düşürme oranına sahip olabilirsiniz. Oyunbaz Aşk Ejderhası ise size +1500 HP ve %15 canavarlara karşı güç sağlayacak. Yeni Sevgililer Günü petleri de dükkanda ayrıca sizi bekliyor olacak. Kampanyaya dahil olarak birçok ödül de bizi bekliyor :

- Aiolos Zırhı

- Astraekipman

- Amorun sandığı (pembe)

- Amorun sandığı (mavi)

- Çikolata tılsımı

- Ebedi aşk tılsımı

- Pembe parlak tavus kuşu

- Kral mavisi parlak tavus kuşu

- Güç lolipopu

- Sihir lolipopu

- Kalp kuşağı (basit)

Set Eşyaları ve Set Efektleri

Aiolos Zırhı + Aiolos Kaskı + Parıltılı Tavus Kuşu + Lolipop : +%150 EXP, +%5 Canavarlara Karşı Güç

Sevimli veya Oyunbaz Aşk Ejderhası + Çikolata Tılsımı veya Ebedi Aşk Tılsımı : +%50 EXP

Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri'ne dair detayları sizinle paylaştık. Sizi en çok mutlu eden etkinlik ödülü hangisi oldu ? Yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Metin2 EP satın alarak fırsatları kaçırmamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?