Metin2 Yaz Festivali Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Yaz Festivali Başladı

Metin2'de beklenen Yaz Festivali başladı. Nesne Market'te, petler ve set bonusu sağlayan kostümler oyuncularını bekliyor. Böylelikle oyun içerisindeki gücünüze güç katma şansına sahipsiniz. Nesne Market alışverişleriniz için ihtiyacınız olan Metin2 EP'yi almak isterseniz kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi her zaman olduğu gibi Metin2 EP için de geçerli.

Metin2 Yaz Festivali Detayları

15.07.2021 Perşembe saat 01:00'de başlayan etkinlik, 07.08.2021 Cumartesi saat 00:59 tarihinde Yaz Festivali’nde geçerli olmak üzere oyuncular, 

- Ateşli savaşlardan sonra serinlemek için buz toplarını toplayabilir ve onları YZK Summer'ddaki kara yağız atı ile takas edebilir.
- Festivale, seviye 30 ve üstü karakterler katılabilir.
- Oyuncular, canavalardan buz toplarını toplayabilir ve bunları YZK Summer'daki çeşitli ödüllerle takas edebilir.
- Kristal kaseyi günde bir kez Summer'da takas eşyası olarak alabilir.
- Etkinlik dönemi boyunca bir tane asil kara yağız atı sahibi olabilir. (Takas edilen buz toplarının sayısı arttıkça, binek süresi de uzar)
- Summer’ın dondurma pastası karşılığında verdiği termos çanta; büyülü demir cevheri, büyülü bakır cevheri, efsun nesnesi, inciler, beceri kitapları ve çok daha fazla değerli eşyalar içerir.

EXP Güçlendirme

Oyuncular YZK Uriel ile buluşabilir ve 25.07.2021 tarihine kadar cömert bir EXP güçlendirmesi sahibi olabilir. (Seviye ne kadar yüksekse, EXP avantajı o kadar yüksek olur) Yeni bir güçlendirme alabilmek için, mevcut olanın süresi dolmuş olmalıdır.

- 81 – 100 seviye arası oyuncular +%50 EXP,
- 101 - 120 seviye arası oyuncular ise +%100 EXP alacaktır.

Nesne Market Teklifleri

05.08.2021 tarihine kadar Nesne Market'ten Metin2 EP ile Aiolos'un Tecrübe Kutusu'nu satın alabilirsiniz. Metin2 EP'yi indirimli fiyatlarla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?