Metin2 Yeni Kalıcı Sunucu Kehribar ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Yeni Kalıcı Sunucu Kehribar !

Neredeyse her oyuncunun oynadığı, en sevilen MMORPG oyunlarından birisi olan Metin2 için Yeni Kalıcı Sunucu oyuna eklendi. Yeni Kalıcı Sunucu Kehribar ! Detaylar haberin devamında. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın almak için adres, her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

Metin2 Yeni Kalıcı Sunucu Kehribar Notları

Metin2 tarafından yeni güncelleme ile ilgili birçok bilgi paylaşıldı. Bunların derlemesini de aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Yol Hedeftir

Birçoğunuz Metin2'de sayısız heyecan verici savaş ve görevler deneyimlediniz ve çok sayıda yeni arkadaş edindiniz. Uzun yıllardır bizimlesiniz ve üç krallığımızın her karışını ezbere biliyorsunuz. Bu nedenle, size her zaman yeni konseptlerle ilginç ve çok yönlü bir oyun deneyimi sunmak istiyoruz. Yeni sunucumuz beklediğiniz değişikliği içerebilir, çünkü oynanışları alışık olduğunuzdan farklı.

Yenilikler

Yeni sunucuda tüm haritalara en baştan erişemezsiniz, ancak adım adım mevcut olacaklar. Ama merak etmeyin, ödüller her zamankinden daha cömert!

Zorluklar

Zorluklarımız yalnızca bireysel oyuncular için tasarlanmadı, çünkü özellikle loncalar bu sunucudaki başarılı sonuçlardan yararlanıyor. Farming alanlarını savunan oyuncu grupları ve loncalar, hızlı ilerlemeye ve bol ödüllere hazır olsun! Sıralamada, hangi oyuncuların ve loncaların oyunda önde olduğunu görebilir ve başarıları için değerli ödüller toplayabilirsiniz. Önümüzdeki 6 ay boyunca tüm etkinlikler ve zorluklar hakkında önceden bilgi alacaksınız. Sizi hangi özel görevlerin beklediğini Zorluklar Listesinde görebilirsiniz. Dahası var - bu yüzden duyurularımızı takip etmeyi unutmayın.

Ödüller

Yeni sunucuda önemli olan hızlı seviye atlama değil, Metin2'nin keşfi ve orijinal eğlencesi! Yani burada genç kahramanlar için bir çırak sandığı veya silah bulamazsınız. Ödüllerinizi kendiniz mi seçmek istiyorsunuz? O zaman yeni sunucu tam size göre: Sizi genellikle Kaplan Parası ile ödüllendiriyoruz. Kaplan Parası, Ejderha Markası ve Ejderha Parası'na ek olarak Metin2'de ek bir para birimidir. Kaplan Parası Marketi'nde çeşitli ve benzersiz eşyalar mevcut. Böylece premium eşyalara ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz! Loncalar ve krallıklar ayrıca daha fazla ganimet, daha fazla Yang veya daha fazla EXP gibi güçlendirmelerle ödüllendirilir. Gördüğünüz üzere, zorluklarımızın ödülleri normal sunucularda olanlardan daha cömert. Ancak botların zorlukların üstesinden gelmesi zor olacak ve botlar sonunda eli boş kalacak.

Seyahatiniz Başlasın

Yeni sunucumuz, Metin2 dünyasını yeniden deneyimlemenizi ve keşfetmenizi sağlıyor! Üç krallığa yaptığınız yolculuklarda Metin2'yi yeniden keşfetmek için can atan gerçek oyuncularla tanışacaksınız. Metin2 Yeni Kalıcı Sunucu Kehribar ile ilgili detayları haberimizde sizinle paylaştık. Metin2 özelleştirmelerine sahip olabilmek ve herkesin bir adım önüne geçmek için ihtiyacın olan Metin2 EP'i satın alabilirsin. Satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?