Metin2 Yeni Sunucu VAN YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Metin2 Yeni Sunucu VAN

MMORPG denilince aklımıza gelen ilk oyunlardan biri olan Metin2 için yeni sunucu duyurusu yapıldı. Yeni Sunucu ile ilgili detaylar, ne zaman geleceği gibi tüm bilgilendirmeler ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Metin2 EP satın alarak heyecana ortak olmak için adres Kabasakal Online!

Metin2 Van Sunucusu

Metin2 tutkunlarını heyecanlandıran bir haberle daha karşınızdayız. 14 Nisan saat 11:00 itibariyle oyuna yepyeni bir sunucu ekleniyor. Metin2 Yeni Sunucu'nun ismi ise Van! Daha fazla çeşitlilik, heyecan verici etkinlikler, değerli ganimetleri elde etmek için yeni sunucuya açıklanan tarihte giriş yapabileceksiniz. İlk günlerde sizi yeni sunucularda bazı özellikler bekliyor. "Cömert ganimetler" etkinliği, balık yapboz oyunu ve ekstra süper taş dropları dahil birçok etkinlikte değerli eşyalar kazanabilirsiniz. Ödülleri kapmak için binicilik zorluğunu tamamlayın. Görev sıralamasında zirveye yükselin. Batı ve Doğu Avrupa'ya da gelecek yeni sunucular paylaşılan bilgiler arasında oldu. Batı Avrupa'da Felis, Doğu Avrupa'da ise Lynx 14 Nisan itibariyle online olacaklar.


Metin2 Yeni Sunucu Detayları

14 Nisan tarihi ile oyuna gelecek Van sunucusuyla beraber dikkat etmeniz bazı noktalar da mevcut. Yeni sunuculara Steam üzerinden ulaşılamıyor. Sunuculara erişmek için doğrulanmış bir e-posta kullanmalısınız. Yeni sunucularda çırak sandıkları ve genç kahramanlar için silahlar devre dışı bırakıldı.

Binicilik Zorluğu

4 kilometre taşına noktasına ulaşabileceğiniz bu zorlukları tamamlayarak oldukça özel ve nadir hediyelere sahip olabilirsiniz. Kilometre taşlarına birbirinden bağımsız olarak da ulaşabilirsiniz. Örneğin, 2. kilometre taşına ulaşmak için 1. kilometre taşına zamanında ulaşmanız gerekmez.  Ana görevleri, yan görevleri ve biyolog görevlerini tamamlayarak yeni sunucularda sıralama puanları alırsınız. Mevcut sıralamanızı web sitemizde bulunan sıralamada görebilirsiniz. Sıralama listesi 27.05'e kadar mevcut olacak. Kendi krallıkları için 1.'den 10.'ya kadar sıralarda olan tüm oyuncular ilgili ödülleri alacak. Bu ödüller neler diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Hadi gelin ödüllere göz atalım:

- 1. Kilometre Taşı: 29.04'e kadar bir normal at alın ve 3x unutma parşömeni ve 1x ışınlanma yüzüğü elde edin.

- 2. Kilometre Taşı: 13.05'e kadar bir savaş atı alın ve 3x unutma parşömeni ve 100x kaplan parası elde edin.

- 3. Kilometre Taşı: 27.05'e kadar bir asker atı alın ve 50x yem ve 250x kaplan parası elde edin.

- 4. Kilometre Taşı: 01.07'ye kadar bir güçlü savaş atı alın ve 50x yem, 5x kırmızı ginseng (premium), 1x asil çim ve 500x kaplan parası elde edin.

Ödüller

1. Sıra

-  1x Ateş Ankası (60 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (60 gün)

- 8x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Büyülü Taş

- 1x Usta Kuşağı (asil)

2. Sıra

- 1x Ateş Ankası (30 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (30 gün)

- 4x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Usta Kuşağı (asil)

3. Sıra

- 1x Ateş Ankası (15 gün)

- 1x Kahraman Madalyası (15 gün)

- 2x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

- 1x Usta Kuşağı (asil)

4. - 10. Sıralar

- 1x Kahraman Madalyası (7 gün)

- 1x Kişisel Premium Dükkan (7 gün)

Metin2 Yeni Sunucu VAN ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu arada indirimli Metin2 EP alarak, oyun içi ihtiyaçlarınızı tamamlamak ve sunucuya hazırlık yapmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?