Mobile Legends 1.6.54 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends 1.6.54 Güncelleme Notları

Birçok oyuncu tarafından oldukça sevilen mobil oyunlardan birisi olan Mobile Legends için 1.6.54 Güncelleme Notları yayınlandı. Zayıflatılan ve Güçlendirilen Şampiyonların yanı sıra yakında oyuna eklenecek olan yeni kostümler de bizimle paylaşıldı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !

Güçlendirilen Şampiyonlar

Oyun dengesinin yakalanması için büyük bir çaba sarfeden Mobile Legends geliştiricileri, bu güncelleme ile beraber dengeleme ayarlarına başladılar. Böylelikle Xavier, Melissa, Karrie ve Diggie gibi şampiyonlar bu güncelleme ile beraber güçlendirildi.

Zayıflatılan Şampiyonlar

Beatrix ve Gloo yetenekleri ise pasifleştirilerek zayıflatıldı. Özellikle uzun bir süredir Gloo’ya gelen nerf oyuncular tarafından şaşkınlıkla izleniyor.

Yakın Zamanda Oyuna Gelecek Kostümler

Sun Spring Blessings

Cecilion Stargazer

Sun “Bahar Şenliği” Kostümü

Ay Festivali’ne özel olarak yayınlanan Sun “Bahar Şenliği” Kostümü kısa bir süre önce oyuna eklendi. Böylelikle 27 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında %30 indirim fırsatıyla bu özel indirimden yararlanabileceksiniz. Lansman haftasına özel olarak 899 Elmas yerine 629 Elmas’a sahip olabileceğiniz Sun “Bahar Şenliği” Kostümü için ihtiyacınız olan Elmas, Kabasakal Online’da sizi bekliyor.

Mobile Legends 1.6.54 Güncelleme Notları ile ilgili tüm detayları size aktardık. Bu büyük değişiklik için düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Mobile Legends Elmas almak aşağıdaki görsele tıklayarak satın alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?