Mobile Legends : Bang Bang Büyük Güncellemesi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends : Bang Bang Büyük Güncellemesi

Oyuncular tarafından en sevilen oyunlardan biri olan Mobile Legends : Bang Bang için Yenilenen Hayatta Kalma Bağlantı Noktası Rehberi, Daha Büyük Harita ve Yükseltilmiş Silahlar 2 Temmuz’da tekrar oyuna geliyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna getirilecek yenilikler ile ilgili oyuncular şimdiden heyecanlı bir bekleyişe başladılar. Türkiye’deki En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Büyük Harita

Hayatta Kalma: Bağlantı Noktası modunun haritasının gerçekten çok büyük olduğunu biliyorsunuz. Bu güncelleme ile birlikte 100’e yakın oyuncu arasındaki rekabetin daha da kızıştırılması için harita sınırları daha da genişleyecek !

Düzenlenen Araçlar

Haritaya yeni araçlar eklendi. Artık sadece “Tek Kullanımlık Araç” becerisi yerine araçları doğrudan harita üzerinden bulup, kullanabileceksiniz.

İyileştirilen Eşleştirme Dengesi

Optimize edilen yeni eşleştirme sistemi sayesinde oyuncular, daha hızlı ve dengeli bir şekilde maç oynayabilecekler.

Yepyeni Silah Yükseltme Sistemi

Oyuna başlarken Askeri Bıçak ile başlıyorsunuz. Canavarları öldürerek veya düşen hava yardımlarını toplayarak gelişmiş silah veya yükseltme cihazlarına sahip olma şansınız var.

Silah Etkileri Yükseltildi

Hayatta Kalma: Bağlantı Noktası için Mini Rehber

Birden Fazla Yetenekle Taktiksel Mücadele

Çeşitli beceri ve teknikleri kullanarak mücadelenizi ortaya koyabilirsiniz. Becerileri elde etmek için yapmanız gereken canavarları öldürmek. En iyi silah ve beceri kombinasyonunu keşfederek oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang yeni güncelleme notlarını sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İhtiyacınız olan Mobile Legends Elmas'a indirimli fiyatlarla sahip olmak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?