Mobile Legends Ekim Ayı Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends Ekim Ayı Etkinlikleri

Mobile Legends: Bang Bang için ekim ayı içerisinde çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Oyuncuların heyecanlandıran bu etkinliklerin detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !

Aksiyon Modu Karnavalı

27 Eylül – 15 Ekim arasında aktif olacak Aksiyon Modu Karnavalı süresince oyuncular, 100'e kadar Ay Taşı ile harika ödüllerin yanı sıra, Yi Sun-shin "Çapkın Koruyucu" kostümünü kazanma şansı yakalayacak. Kaos, Kulüp, Satranç-KS, Hayatta Kalma: Bağlantı Noktası, Gölge Savaşı, Yağma ve Ayna Modları sınırlı süreliğine oyunda aktif olacak.

Transformers: Savaş İzleri Etkinliği

28 Eylül – 25 Ekim tarihleri arasında, Transformers: Savaş İzleri Etkinliği dahilinde Megatron Spreyi kazanma şansınız olacak. Altı farklı Megatron Spreyi toplamayı başarırsanız, Granger Megatron kostümünün kilidini açacaksınız.

Mobile Legends Ekim Ayı Etkinlikleri detaylarını sizinle paylaştık. Etkinliklerin güncel durumlarını öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Etkinliklere dair fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Etkinliklerinin tadını en üst seviyede yaşamak ve ihtiyacınız olan Mobile Legends Elmas'a sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?