Mobile Legends İle Transformers Bir Araya Geldi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends İle Transformers Bir Araya Geldi

Mobile Legends Bang Bang, popüler bilimkurgu serisi Transformers ile bir araya geldi. Oyuncuların merakla beklediği bu etkinliğin detayları haberimizin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres, her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

Mobile Legends Tranformers Etkinliği

Resmi sosyal medya hesaplarında ikonik Transformers karakterini Mobile Legends kahramanı Johnson'a karşı yarışırken gösteren stüdyo, oyuna eklenecek olan özel kostümleri de tanıtıldı. Buna göre Granger için Megatron, Johnson için Optimus Prime ve X.Borg için Bumblebee kostümlerini etkinlik boyunca toplayabileceksiniz. Etkinliğin birçok farklı aşamaları olacak ve bu aşamalarda özel spreyleri düşürme şansınız artacak. Bu etkinlikte Transformers efsaneleri, Şafak Vadisi'nde Mobile Legends Bang Bang kahramanları Granger, Johnson ve X.Borg ile çatışacak. Transformers Şafak Vadisi'nde olma sebebi ne? Bu savaşın sebebi nedir? Tüm bu soruların cevabını etkinlik sırasında öğreneceksiniz. Etkinliğe özel Optimus Prime Kostümüne sahip olmak için Elmaslara sahip olmanız gerekmektedir.


Mobile Legends Transformers ile ilgili detaylar geldikçe buradan sizinle paylaşacağız. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlar ile ihtiyacınız olan Mobile Legends Elmas satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?