Mobile Legends M3 Geçişi Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends M3 Geçişi Başladı

Oyuncular tarafından oldukça sevilen mobil oyunlardan birisi olan Mobile Legends için M3 Geçişi başladı. M3 Geçişi ve World Championship ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !

M3 Geçişi Ödülleri

M3 Geçişi küçük bir güncelleme ile oyuna eklendi. Tüm ödülleri en düşük maliyetle ve en hızlı şekilde nasıl elde edersiniz? Bunun tüm detaylarını aşağıda bulabileceksiniz. Geçiş seviyesindeki ödüllere Geçiş EXP’si toplayarak, Geçişi yükselterek ve Seviye Ödüllerini alarak sahip olabilirsiniz.  Ödüller ise iki kısımdan oluşuyor. Sıradan ödüller ve geçiş satın alıp sahip olabileceğiniz iki ödül havuzu mevcut. Sıradan ödüllerde; Savaş Emojisi, Avatar Çerçevesi, Saklı Heykel, Özel Eylem ve Yeni Kostüm bulunurken, Mobile Legends Geçiş satın alarak açabileceğiniz ödüller; Üsse Işınlanma Efekti, M3 Prime Kostümü, Özel İz Efekti, Sohbet Baloncuğu, Avatar Çerçevesi, M3 Model Figürü olarak karşımıza çıkıyor.

M3 Kostümüne anında erişim sağlayıp oyun keyfini yaşamak için M3 Geçişi satın almanız gerekiyor. Bunun yanı sıra Premium Geçiş satın aldığınız zaman; M3 Kostümü, İz Efekti, Özel Eylem ve Ekstra Geçiş EXP’sine de sahip oluyorsunuz. M3 Geçişi 399 Elmas gibi bir fiyata alabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra Roger M3 Özel Kostümü “Canavar Avcısı” elde edebilir ve görevleri tamamlayarak %10 daha fazla Geçiş EXP’si kazanabilirsiniz.

Premium Geçiş Fiyatı 699 Elmas gibi uygun bir fiyatla karşımıza çıkıyor. M3 Geçişi’nin tüm avantajlarından ve ayrıcalıklarından yararlanmanın yanı sıra, İz Efekti “ M3 Görkemli İz”, Roger Özel Eylemi “Enteresan” ve 3.000 ekstra Geçiş EXP’si de elde edebilirsiniz.

Seviye Ödülleri Nasıl Alınır ?

Toplamış olduğunuz Geçiş EXP’sini yükseltmeniz gerekiyor. 1.000 EXP ise 1 seviyeye karşılık geliyor. Seviye yükselttikten sonra ise yapmanız gereken tek şey seviye ödüllerini almak olacak. Ayrıca 6, 17, 18 ve 19 Aralık tarihlerinde oyuna giriş yapmanız durumunda M3 Geçiş EXP’si kazanma şansınız da bulunuyor.

Geçiş EXP’si Etkinlikleri

29 Kasım-2 Aralık, tarihleri arasında Geçiş Görevlerini tamamlayarak maksimum 18.600 EXP kazanabilirsiniz.

29 Kasım-12 Aralık, tarihlerinde Takım Desteği’nde bulunarak maksimum 700 EXP kazanabilirsiniz.

4 Aralık-2 Ocak, tarihleri arasında Sıralı Güçlendirmesi’nden minimum 240 EXP, maksimum 540 EXP kazanma şansınız bulunuyor.

4 Aralık-11 Aralık ve 18 Aralık tarihlerinde ise MCL Etkinliği ile minimum 1.800 EXP, maksimum 2.700 EXP kazanabiliyorsunuz.

3 Aralık-19 Aralık, tarihleri arasında Arkadaş Çağrısı etkinliği ile maksimum 5.400 EXP kazanabilirsiniz.

4 Aralık-19 Aralık, tarihlerindeki son etkinlik ise Tahmin etkinliği. Bu etkinlikten kazanabileceğiniz maksimum miktar ise 12.880 EXP.

Mobile Legends M3 Geçişi ile ilgili tüm detayları size aktardık. Bu heyecan verici etkinlik için düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. M3 Geçişi satın almak için Mobile Legends Elmas alabilirsiniz. İhtiyacınız olan Mobile Legends Elmas'ı aşağıdaki görsele tıklayarak satın alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?