Mobile Legends Rise of Necrokeep Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Mobile Legends Rise of Necrokeep Geliyor!

Mobile Legends yeni sezonu bomba gibi geliyor! Yeni sezon ile birlikte az oynanan ve ya az seçilen karakterlere tamamen değişiyor ve yeni hikayeler ile bizleri karşılıyor. Mobile Legends yeni sezon ve değişen karakterler ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Bizden söylemesi en iyisi şimdiden yeni sezon hazırlıklarına başlamak. Hemen en uygun fiyat garantisi ile Kabasakal'dan Mobile Legends Elmas satın al ve yeni sezona hızlı bir başlangıç yap! 

Mobile Legends Yeni Sezon Yenilikleri

Yeni sezonun gelişi ile Mobile Legends'da yüzü gülen şampiyonlar Vexana, Leomord ve Faramis oldu. 3 şampiyonunda görselleri ve oyun içi yetenekleri tamamen değişiyor. Aynı zamanda yeni sezon için karşımıza yeni bir tasarım ile karşımıza çıkılıyor. Yeni sezon dereceli tasarımı daha dinamik ve daha yeni gözüküyor. Oyuncular için daha kullanışlı ve göze daha güzel gelecek gibi. Aynı zamanda Ormancı rolü içinde Mobile Legends'da yeni kurallar belirlenecek gibi. Bunlara ek olarak ise 3 yeni büyücüye ufak değişikler ile güncellemeler geliyor. Şampiyonların yeni görünüşleri ise bu şekilde; 

Şampiyonlar yeni görselleri ile şahane gözüküyor. Yeni gelen tasarımları incelemek isterseniz de aşağıda ki resmi Mobile Legends yeni sezon tanıtım videosunu izleyerek yenilikleri inceleyebilirsiniz!


Tüm bu harika değişikliklerden sonra tüm oyunların kafasında tek bir soru beliriyor. Mobile Legends yeni sezon ne zaman gelecek? Çünkü tüm oyunların bir an önce bu yeniliklerin tadını çıkartmak istiyor. Merak etmeyin Mobile Legends yeni sezona sayılı günler kaldı. 28 Haziran günü yeni sezon yenilikleri bizleri karşılamış olacak. Bu yüzden yeni sezon ile birlikte gelecek yeni etkinliklere de hazırlık yapmakta fayda var. Hemen en uygun fiyat garantisi ile Kabasakal'ın Mobile Legends Elmas fiyatlarına göz atın. Tek yapmanız gereken aşağıda ki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?