MoG x Kabasakal Online turnuvaları başlıyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

MoG x Kabasakal Online turnuvaları başlıyor!

Heyecan dolu E-Spor turnuvaları ile kıyasıya rekabetin en üst seviyeye ulaştığı Master of Gamers turnuvaları Kabasakal Online sponsorluğunda başlıyor. Master of Gamers ile ilgili tüm detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor.

Master of Gamers x Kabasakal Online Turnuvaları

Kafa Topu, Rocket League, PES, Clash Royale, Brawl Stars, Brawlhalla, Fall Guys, DOTA 2, Zula, CS:GO 1v1, LoL 1v1, Wild Rift, TFT gibi birçok oyunun turnuvasının düzenleneceği bu büyük organizasyon, Kabasakal Online sponsorluğunda gerçekleşecek ve heyecan en üst seviyede yaşanacak. Düzenli turnuvalar ve eşsiz ödülleri oyuncularla buluşturacak olan Master of Gamers için geri sayım da böylelikle başlamış oldu. 7/24 Online destek sunan Master of Gamers ve Kabasakal Online ile ödüllerin sahibi olmak artık çok kolay.

Master of Gamers Turnuvalarına Nasıl Katılırım ?

E-Spor heyecanını yaşayarak, ödüllere sahip olmak için yapmanız gereken çok basit. masterofgamers.com sitesi üzerinden aktif olan turnuvalara katılıp, oyunları kazanarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Rekabetin içine dahil olmak için MoG x Kabasakal Online turnuvalarına dahil olmayı unutma. Turnuvaları takip etmek için twitch.tv/mofgamers kanalına göz atabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?