New World 1.01 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

New World 1.01 Yama Notları

Amazon Games’in daha çıkışının ilk haftasında fırtınalar estiren yeni oyunu New World 1.01 Yama Notlarını açıkladı. 1.01 Yaması beraberinde, yapay zeka performansı için düzeltmeler ve AFK durumunu istismar edenlere karşı önlemler başta olmak üzere pek çok güncelleme gelmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın alarak New World heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online’da !


New World 1.01 Güncelleme Detayları

New World 1.01 Yaması, Oturum açma sıralarını oldukça uzatarak oyuncuları bezdiren, aktif kalma yöntemlerini engellemek için AFK önleme getiriyor. Bunun yanında transfer altyapısına dair iyileştirmeler ve oyun karakterlerinin yapay zekalarına ve hatalı görevlere düzeltmeler de yamanın içerikleri arasında.

Genel Yama Notları

Savaş

- Savaşta taret mermileri, isabet taraması algılamayı kullanmak için fiziksel mermilerden değiştirildi. Bu, nesne sayısını azaltarak savaş performansını geliştirecek.

AFK Önleme

- Oyuncuların simüle edilmiş fare hareketiyle mevcut sistemi kandırmamasını sağlamak için ek AFK önleme eklendi.

- AFK uyarı mesajı 20 dakikadan 15 dakikaya düşürüldü.

- AFK bağlantısı 25 dakikadan 20 dakikaya kısaltıldı.

Dünya Sırası

- Bir oyuncu oturum açmak için kuyruktan ayrılmaya çalıştığında bir onay ekranı ekledik ve oyuncudan kuyruktan ayrılmayı isteyip istemediğini onaylamasını istedik.

Hata Düzeltmeleri

Genel Düzeltmeler

- Etkileşim anahtarının dünyadaki çeşitli nesnelerde düzgün çalışmamasına neden olan nadir bir sorun düzeltildi.

- Namlunun “Pirate Stance” ifadesinde görünmemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- Oyuncuların bazı etkinliklerden ödül olarak jeton almama sorunu düzeltildi.

- Hızlı seyahat animasyonunu kesintiye uğratmanın, oyuncunun karakterinin bir evin içinde sıkışmasına neden olabileceği bir hata düzeltildi.

- Bölge Durumu ödüllerinde bazı yerelleştirilmiş metinlerin eksik olması sorunu düzeltildi.

- Oyunculardan, ödülleri zaten almış olmalarına rağmen, oyuna tekrar giriş yaptıktan sonra birden çok kez başarı ünvanı talep etmelerinin istenmesi sorunu düzeltildi.

- Bacak animasyonlarının donmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- New World Twitch entegrasyonlarıyla ilgili sabit oyun çökmeleri.

- Oyuncuların çoğu saldırı tarafından vurulamayacakları duruma girmelerine neden olan nadir bir sorun düzeltildi.

- Belirli eşya kutularının sonsuza kadar yağmalanmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- Oyuncu etkinliği terk ettikten sonra bazen terk etme etkinliği bildiriminin devam etmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

AI Sabit


- Pastor Walsh’ın Walsham ilgi noktasında (POI) agresif bir şekilde ortaya çıkmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- Bullrush Wash POI’de düşmanların amaçlanandan daha yavaş doğmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- Overseer Zane’in “Kanıtlanacak Bir Şey” görevinde amaçlanandan daha yavaş yeniden doğmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

- Master Zindt’in Kannan Tomb POI’sinde tekrarlanan yeniden doğmalara sahip olabileceği bir sorun düzeltildi.

Görev Düzeltmeleri

- İkinci fraksiyon kademesinin kilidini açmaya çalışan oyuncular için önerilen görev seviyesi hakkında eksik günlük bilgileri eklendi.

- Kutsamalardan herhangi birini elde ettiğinizde “Dünyanın Blessings” görevini sıfırlamanın Ana Hikaye Görevinde (MSQ) ilerlemeyi engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- Diğer Windsward görevlerini tamamlayan oyuncular için “Azoth Fulminate” görevinin kullanılamaması sorunu düzeltildi.

- “İyi Niyet Ezme” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Arruda Jam” görevini almasını engelleme sorunu düzeltildi.

- First Light’taki barmen konuşma durumunun, barmeep’ten görevlerin alınamadığı bir duruma girmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- “Taste for Revenge” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Predator, Prey” ve “Büyük Beklentiler” görevlerini almasını engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- “Curse of Ebony Hawk” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Bond’s Gambit” görevini almasını engelleme sorunu düzeltildi.

- “The Expedition into Saircor” görevinin tamamlanmasının, oyuncunun “Bir Seferde Tek Tehdit” görevini almasını engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- “Dünyanın Gücü” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Solan Işıklar” ve “Azure Gözyaşları” görevlerini almasını engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- “Twisted Metamorphosis” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Blessings of the Fallen” görevini almasını engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

- “Aydınlık ve Karanlığın Yüzleri” görevini tamamlamanın, oyuncunun “Descent to Frosted Slumber” ve “Demiri Toza Dönüştürme” görevlerini almasını engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.

New World 1.01 Yama Notlarını sizlerle paylaştık. Güncelleme ve getirdiği çözümler hakkında fikirleriniz neler? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Siz de New World’e sahip olup bu yeni dünyaya dahil olmak isterseniz, 

Hızlı teslimat ve Güvenilir adres seçeneği ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için Kabasakal Online'ı ziyaret edebilirsiniz.

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?