Overwatch 2 Çıktı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Overwatch 2 Çıktı !


Blizzard’ın popüler FPS oyunu Overwatch 2 sonunda çıktı.

Blizzard’ın en popüler FPS oyunu Overwatch’ın devam oyunu olan Overwatch 2 birçok oyuncu tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. 4 Ekim tarihinde çıkan Overwatch 2 oyuncuların beğenisine sunuldu. 

Overwatch 2 hakkında tüm detayları bu yazımızda sizlere aktardık.Blizzard’ın en popüler  FPS oyunlarından biri olan ve Overwatch oyununun devamı olan Overwatch 2, 4 Ekim 2022 tarihinde erken erişim ile oyuncularla buluştu. Overwatch 2’nin yeni oynanış yapısı ve iyileştirilen grafikleri ile birlikte oyuncular yepyeni bir oyuna giriş sağladı. Overwatch 2’nin çıkış yapması ile birlikte oyunda yeni kahramanlar da göreceğiz. Oyuna eklenen yeni 3 karakter görmekteyiz.

Owerwatch Yeni Karakterler

Sojourn

Sojourn, kadın ve Kanadalı kahraman oldu. Eski Overwatch 2 yönetmeni Jeff Kaplan’a göre “Overwatch 2 hikayesinin tam merkezinde” bir role sahip. Bir DPS kahramanı olan Sojourn, inanılmaz hareketlilik ve topçu becerilerine sahip orta sınıf bir uzman olarak oyuna yerleştirildi. Birincil silahı, her başarılı vuruşta enerji üreten ve daha sonra yüksek etkili bir atış için bu gücü tüketebilen bir raylı tüfek. Soldier 76’ya çok benzeyen Sojourn, orta mesafede etkili bir karakter olarak çıkmıştır. Bu özelliği tank karakterleri düşürmede oldukça etkili kılar, ancak onu keskin nişancıların riskine sokar.

Junker Queen

Junker Queen, kıyamet sonrası Junkertown’un hükümdarıdır. Mohawk, altılı karın kasları, pompalı tüfek ve savaş baltası ile donatılmış Junker Queen düşman kahramanlarla yakın dövüşte yer almak için tasarlandı. Yeteneklerin çoğu, düşman karakterlerin yavaşça tüketmesine neden olan bir yara açar. Bu can çalma pasifi, hayatta kalma kabiliyetine ve saldırganlığına katkıda bulunur. Tüm sınırları zorlayan Junker Queen, oyuna etki eden iyi bir tankıdır. Junker Queen, destek ya da DPS karakterler gibi sağlığı düşük kahramanları çabucak yok etmekte çok başarılıdır, ancak diğer tanklara ve uzun menzilli kahramanlara karşı etkisiz kalmaktadır.

Kiriko

Kiriko, Hanzo ve Genji ile birlikte eğitim almış bir Japon ninjadır. Bu destek kahramanı, gücünün büyük bir kısmını uda’sını aramasında, koruma suzu’sunda ve ekibini savaşa yönlendirmek için bir kitsune çağırma yeteneğinde görülen maneviyatından alır. Kiriko ayrıca duvarlara tırmanma ve hızlı koşma gibi etkileyici yeteneklere de sahiptir ve bu yetenekler onun duvarlardan geçmesine bile izin verir. Bu hareketli yapısı onu kolay hedef alınamaz bir hale sokar.

Overwatch 1’deki Hesaplara Ne Olacak?

Overwatch 2’nin piyasaya sürüleceği tarihin açıklanmasının ardından bir çok oyuncu Overwatch 1’deki hesaplara ne olacak merak etmeye başladı. Blizzard’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamaya göre Overwatch 1’deki hesaplar tamamen kapatılacak ve hesaplar Overwatch 2’ye aktarılacak. Dolayısıyla oyunu oynamaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyun içindeki kredilerinizi ise isteğe bağlı olarak ikinci hesapta kullanmaya devam edebilirsiniz ancak kredilerinizi kullanmak isterseniz bir kısmını kullanabileceksiniz. Kostüm, kozmetik gibi ürünler de yine direkt olarak Overwatch 2’ye aktarılacak.

Overwatch 2 Fiyatı Ne Kadar? 

Overwatch 2'nin çıkması ile birlikte oyun ücretli mi, ücretsiz mi gibi soruların ortadan kalkmasını sağladı. PC, PS5, PS4, Xbox One ve Xbox Series X ve S platformlarına gelecek olan Overwatch 2 ücretsiz olacak.

Overwatch 2 Kaç GB?

Overwatch 2 oyununu oynayabilmeniz için temel kurulum dahil 50 GB boş depolama alanına sahip olmanız gerekmektedir.

Overwatch 2 Sistem Gereksinimleri

Overwatch 2 önerilen ve minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:


Overwatch 2 Minimum Sistem Gereksinimleri


-İşletim Sistemi: Windows 7
-İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
-Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 600 serisi veya AMD Radeonn HD 7000 serisi
-Bellek: 6 GB RAM
-Depolama: 50 GB kullanılabilir sabit disk alanı

Overwatch 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri


-İşletim Sistemi: Windows 10
-İşlemci: Intel Core i7 veya AMD Ryzen 5
-Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD R9 38
-Bellek: 8 GB RAM
-Depolama: 50 GB kullanılabilir sabit disk alanı


Blizzard’ın en popüler FPS oyunu Overwatch’ın devam oyunu olan Overwatch 2 hakkında size tüm bilgiyi aktardık. Kabasakal Online her zaman oyunseverlerin yanında! Güncel haberlerle ilgili bilgi almak için sitemizi takip etmeyi unutmayın!
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?