Pariah Sızdırıldı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPPARİAH SIZDIRILDI

Apex Legends’ın yeni karakteri Pariah henüz çıkış yapmadan bizlerle tanıştı. Respawn Entertainment’in sevilen battle royale oyunu Apex Legends’in gelmesi merakla beklenen yeni karakteri Pariah hakkındaki tüm bilgiler bir Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.
Pariah’ın Yetenekleri Neler ?

Biast12 isimli Twitter kullanıcısı tarafından sızdırılan bilgilere göre Pariah’ın üç ana yeteneği olacak: aplomb training, sacrifical romantic ve sonar grenade.

Aplomb training, Pariah düşman sağlık çubuklarını başlarının üzerinde görebiliyor.  Bu sayede Pariah düşmanın sağlığı hakkında bu tür bilgileri alan ilk kahraman olacak.

Sonar grenade, Bloodhound’un ana yeteneğine benzer şekilde çalışıyor ancak atıldığı yerden küçük bir yarıçap dışında ve çok daha az ayrıntı sağlıyor.

Sacrificial romantic(Ulti), Pariah etrafındaki her yönden bir buhar telaşı salar ve düşmanların hasar verir. Tüm zırh ve pasifleri görmezden gelir. Pariah bu yetenek sırasında hareket edemez , bu büyük bir dezavantaj olabilir.

Pariah Ne Zaman Çıkacak?

Pariah’ın 3 Mayıs’ta başlayacak olan Apex Legends 9. Sezon ile bizlerle olmasını bekliyoruz.

Pariah’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

 Pariah’a ve diğer tüm Apex Legends ürünlerine Apex Coin satın alarak erişebilirsiniz. Apex Coin satın almak ve tüm Apex Legends içeriklerine hemen erişmek için hemen kabasakalonline.com farkı ile ucuz ve güvenilir Apex coin al !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?