PlayStation Plus Aralık Ayı Oyun Kataloğu Belli Oldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PlayStation Plus Aralık Ayı Oyun Kataloğu Belli Oldu

PlayStation Plus, oyuncuların oyunlara çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişmesini sağlayan ücretli bir PlayStation abonelik hizmeti olarak geçtiğimiz aylarda ülkemizde de kullanıma sunuldu. Her ay sunduğu ücretsiz oyunlarla öne çıkan platform, 6 Aralık Salı gününden itibaren sunacağı oyunları da açıkladı. Aralık ayının gelişi ile harika oyunlar oyuncuları bekliyor. Tüm oyunseverlerin kendine göre bir oyun bulabileceği Aralık ayı oyunlarının hepsi haberin devamında sizleri bekliyor. Listeye başlamadan söyleyelim bu ay harika oyunlar geliyor. PlayStation Plus'a eklenecek oyunlar bu şekilde:

PlayStation Plus Aralık 2022 Oyunları

PlayStation Plus abonelerine Aralık ayında sunulacak ücretsiz oyunlar; Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve yakın zamanda çıkış yapacak Divine Knockout: Founder’s Edition oldu. Yalnızca ilk iki oyunun ise 1099 TL değerinde olduğunu belirtmekte fayda var.

PlayStation Plus Aralık Oyunları Hangi Tarihlerde Ücretsiz Olacak

PlayStation’ın blog yazısında yer alan bilgilere göre PlayStation PlusEssential, Extra ve Deluxe aboneleri, söz konusu üç oyunu 6 Aralık Salı gününden, 2 Ocak Pazartesi gününe kadar ücretsiz şekilde kütüphanelerine ekleyebilecek.

Mass Effect Legendary Edition

2021’de çıkış yapan Mass Effect Legendary Edition, BioWare firması tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlandı. Mass Effect üçlemesinde yer alan oyun, PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz oluyor.

Biomutant

Experiment 101 tarafından geliştirilen Aksiyon Rol yapma türündeki Biomutant, THQ Nordic tarafından yayınlandı. Oyun, biyolojik bir felaket sonrasında evrimin basamaklarını hızlı bir şekilde atlamış olan kemirgenlerin dünyalarını korumak ya da tamamen yok etmek için verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Açık dünyaya sahip olan yapım, PS5 ve PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.


Divine Knockout: Founder’s Edition

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Divine Knockout, Red Beard Games tarafından geliştirildi. Oyuncunun tanrı olarak savaştığı bu oyun, PS4 ve PS5 platformuna sahip PlayStation Plus aboneleri, ücretsiz olarak oynayabilecekler.


Yukarıda bahsedilen oyunların yalnızca Premium ve Extra PS Plus üyeleri için olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bana soracak olursanız burada en çok dikkat çeken oyun Mass Effect yapımı olacak. Zira sunulan bu oyun serisi 40 adetin üzerinde de DLC paketi içeriyor. Ayrıca yenilenen grafikler de var. Ama tabii ki diğer yapımların da iddialı oyunlar olduğunu belirtelim. Peki siz PS Plus Extra ve Premium Kasım ayı oyun listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizler de indirimli şekilde PlayStation Plus paketlerine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal Online güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?