PlayStation Plus Kasım Ayı Oyun Kataloğu Belli Oldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PlayStation Plus Kasım Ayı Oyun Kataloğu Belli Oldu

PlayStation Plus, oyuncuların oyunlara, çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişmesini sağlayan ücretli bir PlayStation abonelik hizmeti olarak geçtiğimiz aylarda ülkemizde de kullanıma sunuldu. Her ay sunduğu ücretsiz oyunlarla öne çıkan platform, 15 Kasım’dan itibaren sunacağı oyunları da açıkladı. Kasım ayının gelişi ile harika oyunlar oyuncuları bekliyor. Tüm oyun severlerin kendine göre bir oyun bulabileceği Kasım ayı oyunlarının hepsi haberin devamında sizleri bekliyor. Listeye başlamadan söyleyelim bu ay harika oyunlar geliyor. PlayStation Plus'a eklenecek oyunlar bu şekilde:


Sony, 15 Kasım 2022’de PlayStation Plus Ekstra ve Premium kataloğuna bir dizi yeni oyun ekleyecek. Kataloğa eklenecek önemli oyunlar arasında The Elder Scrolls V: SkyrimSpecial Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve bol miktarda Kingdom Hearts yer alıyor.

PlayStation Plus Extra ve Premium

Chorus

Earth Defense Force: Iron Rain

Earth Defense Force: World Brothers

The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition

The Gardens Between

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue

Kingdom Hearts: Melody of Memory

Oddworld: Soulstorm

Onee Chanbara Origin

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s The Division 2

What Remains of Edith Finch

PlayStation Plus Premium Classics

Ratchet & Clank

Ratchet & Clank 2: Going Commando

Ratchet & Clank: Up Your Arsenal

Ratchet & Clank: Deadlocked

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Yukarıda bahsedilen oyunların yalnızca Premium ve Extra PS Plus üyeleri için olduğunu hatırlatmakta fayda var. Essential üyeliğiyle edinilen temel PS Plus oyunları ise bu oyunlardan farklı. Sony, Kasım ayındaki Essential aboneleri için Nioh 2, Heavenly Bodies ve Lego HarryPotter Collection’ı içeren PS Plus serisini daha önce duyurmuştu. PS Plus hizmetinin Kasım ayı için sunduğu oyunlar bu şekilde. Peki siz PS Plus Extra ve Premium Kasım ayı oyun listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizler de indirimli şekilde PlayStation Plus paketlerine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal Online güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?