PUBG Battlegrounds 15.1 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Battlegrounds 15.1 Güncelleme Notları

Dünyada en çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Battlegrounds için yeni güncellemeler ve yenilikler gelmeye devam ediyor. 15.1 Güncelleme Notları ile birlikte oyuna eklenen yeni bisiklet ile birlikte yeni silah mekanikleri ve yepyeni oynanış değişiklikleri eklenmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile G-COIN satın almak için adres Kabasakal Online !

Yeni Araç: Dağ Bisikleti

Tüm triatloncular dikkat! Taraftarların istediği Dağ Bisikleti Savaş Alanlarına geliyor. Dağ Bisikleti, diğer araçlardan farklı olarak katlanmış halde yağmalanabilir bir eşya olarak bulunabilir. Genelde haritanın dışlarında bulunur ve ek ulaşım yöntemi sağlar. Motoru olmadığından neredeyse hiç ses çıkarmaz, gizli hareket etmeye izin verir. Sürerken ateş etme özelliğiyle birleştiğinde düşmanlarınız için sürpriz yaratabilir. Normal maçlarda tüm haritalar Katlı halde çıkar. Envanterde saklanabilir ya da açılınca binilebilen bir araca dönüşür. Envantere tekrar koyulduğunda katlanarak bir eşyaya dönüşür. Hız göstergesi olmadığından yolculuk hızı gösterilmez. Esports modunda çıkmaz. Depar olmadan maksimum hız (85% Güç): 50 km/sa %40 ya da daha fazla Enerjiyle giderken (%90 Güç): 54 km/sa Depara dokunarak giderken (%100 Güç): 62 km/sa HP: Tekerlekleri de kendisi de yok edilemez. Eşya ağırlığı 70 olarak belirlenen dağ bisikletinin yakıt tüketimi ise bulunmuyor.

Depar

“İleri Hareket” tuşuna art arda basarak gerçek hayattaki gibi daha fazla fiziksel çaba sarf edip PUBG Dağ Bisikletiyle depar atabilir ve böylece daha hızlı sürebilirsiniz. Enerji kullanmak maksimum depar hızına ulaşmayı kolaylaştırır. Daha hızlı dokunmak depar hızını artırır.

Sıçrama

Ayrıca, Dağ Bisikletiyle sıçrayacak BMX yeteneklerinizi de test edebilirsiniz. “Sıçrama” tuşunu daha uzun süre basılı tuttuğunuzda (yarım saniyeye kadar) sıçrama yüksekliği artar. Yüksek hız ve enerji kullanmak da sıçrama yüksekliğini artırır.

Ön Kaldırma

“Biz hipsterlar, iki teker üzerinde gitmeyiz. Bütün tekerlekleri kullanmak hiç havalı değil çünkü! Bize yalnızca tek, evet tek teker yeter.” Depar tuşunu basılı tutup, sıçrama tuşuna dokunarak mükemmel dengeyi bulup içinizdeki hipsterı ortaya çıkaracak ritmi keşfedin.

Silah Dengelemesi

Her maçın farklı durumlar sunduğu bir battle royale oyunu olarak, belli başlı karşılaşma tiplerinde her silah kategorisinin kendine ait bir amacı olması gerekiyor. Topluluk geri bildirimlerine bağlı kalınarak silah dengelerinde değişiklikler yapıldı.

P90

P90, Sandık silahları arasında en fazla katletmeyi yapıyor ve Sandık TT’lerinin üstün gelmesi istenilen menzillerde de performansı güzel. Bu nedenle daha az mermi vermeye ve geri tepme zorluğunu arttırılmasına karar verilmiş. Yatay ve dikey geri tepme artırıldı. Tam otomatik çoklu atışlar sırasındaki nişan alma sapması artırıldı. Yardım paketindeki mermi sayısı 250’den 200’e düşürüldü.

Pompalılar

Pompalıların Savaş Alanlarındaki kullanımı oldukça kısıtlı. Kullanılabilirliklerinin arttırılabilmesi için etkili oldukları menzil arttırıldı.  Etkili menzili, pompalı başına birkaç metre artırmak amacıyla hasar azalma menzilini arttı. Kısa mesafede isabet ihtimali artırıldı. Kesik-Namlu hasarı 1 artırıldı. Kesik-Namlu saçma yayılımı azaltıldı.

AMT’ler

AMT’ler yeterince kullanışlı görülmüyordu. Silahın rolünü iyileştirmek için hasar potansiyelleri biraz arttırıldı. Verilerimizde MG3’lerin diğer sandık silahlarına kıyasla çok az kullanıldığını görüldüğünden daha güçlü hale getirildi. Çömelmiş ve ayakta atış sırasında geri tepme azaltıldı. Gövde Hasar çarpanı 1,0’dan 1,05’e yükseltildi.

- M249 hasarı 1 artırıldı.

- MG3 hasarı 2 artırıldı.

- MG3 yatay geri tepmesi azaltıldı.

HMS’ler

Göreceli düşük geri tepmeleri nedeniyle bazı oyuncular HMS’lerin güçlü bir konumda olduğunu düşünse de silah dengesindeki rolleri oldukça kısıtlı. Daha isabetli atışları teşvik etmek için Kafa Hasarı çarpanı arttırıldı. Kafa Hasarı çarpanı 1,8’den 2,1’e yükseltildi.

- PP-19 Bizon silahının nişan alma sırasındaki hassasiyeti artırıldı.

- UMP45’in uzun menzildeki hasarı azaltıldı.

- UMP45’in nişan alma sırasındaki tam otomatik atış hassasiyeti azaltıldı.

AUG

AUG, P90’ın ve kullanıcının Beryl kontrol etme kabiliyetinin gerisinde kalmış gibi görülüyor. Sandık silahı durumunu iyileştirmek için biraz daha güçlendirildi. Hasarı 1 artırıldı. Etkili menzili iyileştirmek için hasar azalma menzili artırıldı.

Sanhok Güncellemesi

Sanhok Bootcamp’de tekrardan büyük bir değişikliğe gidildi. PUBG geliştiricileri, topluluk geri bildirimlerinden alınan raporlar doğrultusunda oyuncuların, Bootcamp yapısını fazla kalabalık ve karmaşık olduğu ile ilgili geri bildirimleri olduğunu açıkladılar. Bu sebepten dolayı ise Bootcamp alanından görsel ve oynanış açısından değişiklere gidildi.

Vikendi Güncellemesi

PUBG, Kakao Friends ile yepyeni bir iş birliği yaptığını açıkladı. Bu iş birliği ile ilgili tüm detayları güncellemenin test server’ından oyuna eklendiği gün açıklayacaklarını da belirtiler. Böylelikle Dinoland, Kakao Friends Land’e dönüştü. Kakao Friends heykelleri, tabelaları ve süslemeleri de alana eklendi. Ayrıca Dinoland, Kale ve Şaraphaneye Yılbaşı teması uygulandı. Yılbaşı hava durumu da Vikendi’ye eklenen yeni güncellemelerden birisi oldu.

Dereceli Sezon 15

Sezon 14 sona erdi ve oldukça zorlu geçen bir sezonun ödülleri de kısa süre içerisinde oyunculara dağıtılacak. Sezon 15’in başında oyuna giriş yaptığınızda envanterinize kazandığınız ödüller eklenecek.

Harita Rotasyon Planı

Önceki güncellemeler ile birlikte uzun süreli harita servis planı duyurulmuştu. PUBG Sezon 15 itibariyle Normal Maç kısmında ;

- Erangel

- Miramar

- Sanhok

- Taego

Vikendi

haritaları yer alacaklar. Dereceli Maç kısmında ise ;

- Erangel

Miramar

Taego

haritaları bulunacak. Topluluk geri bildirimlerine dayanılarak yapılan bu güncelleme ile birlikte harita rotasyon bir sonraki sezona kadar bu şekilde olacak. Taego, Sezon 15 harita havuzunda kalmaya devam edecek. Bunun iki nedeni var; oyuncuların geri dönüşleri ve Taego haritası istatistiklerine bakıldığında bu haritanın epey popüler olması. Durum böyleyken, Haven’ı rotasyona dahil etmek, kapsamlı testler yapmadan harita seçimi olan bölgelerde harita seçimi kullanıcı arayüzünü uyarlamak zorunda kalınacağı için bazı istikrarsızlık hatalarını beraberinde getirebilirdi. Sezon 16 ve ilerisi için harita servis planı hazırlanıyor ve oyuncularla ilerleyen tarihlerde paylaşılacak.

PUBG Battlegrounds 15.1 Güncelleme Notlarını sizinle paylaştık. Şuan da test sunucusunda olan bu güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG G-Coin satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?