PUBG Battlegrounds 16.2 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Battlegrounds 16.2 Güncelleme Notları

Battle Royale denince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan PUBG: Battlegrounds için yeni güncelleme kısa süre içerisinde geliyor. Oyunun ücretsiz olmasından beri, oldukça güzel güncellemelerin eklendiği PUBG: Battlegrounds 16.2 Güncelleme Notları, haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile G-COIN satın almak için ihtiyacın olan Steam Cüzdan Kodu Kabasakal Online’da!

Yeni Taktiksel Teçhizatlar

Büyük güncellemelerden birisiyle karşımıza gelen PUBG: Battlegrounds’un bu güncellemesinde, Taktiksel Paket ve Tespit Dürbünü oyuna ekleniyor. Şimdilik PUBG Test Server’ın da oyuncuların denemesine sunulan bu iki yenilik, 16 Mart günü itibariyle asıl oyunda yerini alacaklar.

Taktiksel Paket

Bir nevi süper sırt çantası olarak da adlandırabiliriz. Her çeşit eşyayı saklayabildiğiniz Taktiksel Paket sayesinde 4 adet Tanksavarı bile çantanıza koyabiliyorsunuz. Ayrıca fazladan iki set yelek veya kaskı da Taktiksel Paket’e ekleyebilirsiniz. Ya da hem HMS hem TT hem de SNT taşıyarak düşmanlarınızı gafil avlayabilirsiniz. Önceki güncellemelerle beraber oyuna eklenen Dağ Bisikleti’nden ise dört adet çantanıza koyabilir ve squad’ınızla araç bulma derdine son verebilirsiniz.

- Taktisel Paket her haritada çıkıyor.

- Silah, Kask, Yelek ve Eşya yığınları dahil olmak üzere neredeyse her şeyi taşıyabilirsini.

- Birinci silah slotunu kaplıyor.

- Taktiksel Paket, Porter’lardaki bagaja sığmayacak.

- Taktiksel Pakete sadece onu taşıyan kişi erişebiliyor. Eşyayı kullanabilmek için önce Taktiksel Paketten çıkartmak gerekir.

Tespit Dürbünü

Yeni orta menzilli keşif amacı taşıyan Tespit Dürbünü oldukça etkili olacağa benziyor. Düşmanları ve düşman dronlarını gözlemenize ve işaretlemenize yardımcı olacak. Ayrıca Squad’ınızla sözlü iletişim kurmanıza gerek bırakmayacak.

-Tespit Dürbünü her haritada çıkıyor.

-Birinci silah slotunu kaplıyor.

-Sabit bir 4x yakınlaştırma özelliği mevcut.

-Tespit Dürbünü’nün görüşünün 1KM çevresi içindeki tüm düşman oyuncu ve dronlar pasif bir işaretle yani beyaz bir simge ile işaretlenecektir. Bu pasif işaret yalnızca gören kişinin ekranında gösterilecek.

-Eğer kullanıcı nişan alma dikdörtgenini işaretli bir düşmana veya drona çevirirse, pasif işaret aktif bir işarete yani kırmızı bir simgeye dönüşecektir. Aktif işaret otomatik olarak takım arkadaşlarınızla paylaşılacak.

Survivor Pass: Punk Wave

Uzun süredir beklenen PUBG Yeni Survivor Pass sonunda geliyor. Oldukça eğlenceli hediyelerin ve birbirinden eşsiz ödüllerin olduğu bu PUBG Survivor Pass ile oyuna yeni bir heyecan geleceğe benziyor. Survivor Pass görevlerini tamamladığınız zaman 400 G-Coin’i görev ödüllerinden geri alabiliyorsunuz. Böylelikle PUBG Survivor Pass Fiyatı 990 G-Coin’den 590 G-Coin’e düşmüş olacak.

PUBG Mobile 16.2 Güncelleme Notları’na dair tüm detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla G-COIN satın alıp Survivor Pass için yerinizi almak adına Steam Cüzdan Kodu almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?