PUBG Battlegrounds 17.1 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Battlegrounds 17.1 Güncelleme Notları

Battle Royale denince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan PUBG: Battlegrounds için 17.1 Güncelleme detayları paylaşıldı. PUBG: Battlegrounds 17.1 Güncelleme Notları ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile G-COIN satın almak için ihtiyacın olan Steam Cüzdan Kodu Kabasakal Online’da!

Eski Sanhok Geri Döndü


PUBG Test Server'ında test aşamasında olan 17.1 Güncellemesi ile beraber, eski Sanhok oyuna tekrardan ekleniyor. Oyuncuların uzun süredir beklediği ve özlediği, Sanhok'un ilk hali ile beraber oyun heyecanınızı, eski günlerdeki gibi yaşayabileceksiniz. Bootcamp, Ruins gibi oyuncuların atlamayı en sevdiği bölgeler, Sanhok'un ilk haline önümüzdeki güncelleme ile birlikte geliyor.


Yeni Silah Ace32

Oyuncular, güçlü 7,62 mm Taarruz Tüfeklerini (TT) kullanmak için geri tepme kontrolünde ustalaşma konusundaki zorlanmaları PUBG geliştiricileri tarafından fark edildi. Bu stresi bir nebze azaltmak adına, yüksek stabiliteye (düşük geri tepme) sahip ve nispeten basit bir 7,62 mm TT olan ACE32 oyuna eklendi. Kullanım olarak Beryl M762’den daha kolay olan Yeni Silah Ace32'yi oyundaki tüm haritalarda görebilir ve deneyebilirsiniz. Taktiksel dipçik eklentisi ile beraber silah spreylerinizi artık daha rahat yapabileceğiniz bir 7.62 mm silah oyunda olacak.

PUBG Mobile 16.2 Güncelleme Notları’na dair tüm detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla G-COIN satın alıp heyecana ortak olmak isterseniz, Steam Cüzdan Kodu almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?