PUBG Battlegrounds 17.2 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Battlegrounds 17.2 Güncelleme Notları

PUBG Battlegrounds büyük güncellemelerinden biriyle daha karşınızdayız. Bu güncelleme ile beraber silah dengelemeleri oyun içerisindeki yerini alıyor. Ayrıca yeni Survivor Pass'te yakın zamanda geliyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG G-Coin satın almak için adres Kabasakal Online!

PUBG Battlegrounds Galaxy Squad

Yeni güncelleme şu anda test serverında aktif olarak sunuldu. Yaklaşık 1 hafta içerisinde oyuna eklenecek ve eklendiği gibi Survivor Pass: Galaxy Squad oyunda olacak. Yakın zamanda yayınlanacak olan May Store Güncelleme duyurusu ile beraber PUBG Survivor Pass ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiz.

PUBG Battlegrounds 1v1 Arena

Arkadaşlarınızla veya rakiplerinizle kimin daha iyi olduğunu görebilmek için 1v1 Arena oyuna eklendi. Katılmak veya izlemek için arena dışındaki bilet gişesinin önünde bulunan tabelalara gidebilirsiniz. Katılımcılar 1v1 eşleştirme havuzuna kaydedildikten sonra eğer çıkmak isterse eşleştirmeyi iptal edebiliyor. Eşleştirme tamamlandıktan sonra arenaya girmeden önce 5 saniyelik bir geri sayım açılacak. Ayrıca dereceli maç ararken de 1v1 maç girebileceksiniz. Siz ve rakibiniz üç tur oynayacaksınız. İki olan kazanacak. Her turda 60 saniyelik bir süre bulunuyor.

PUBG Silah Dengeleri

5.56mm iki silah kullanım oranları oldukça düşük olmuştu. Bu güncelleme ile beraber 5.56mm DMR silahların güçleri biraz daha arttırıldı. Özellikle Mini14'te yapılan değişiklikler ile beraber oyunda daha çok mini silahını göreceğiz gibi duruyor. Ayrıca MK12'de yapılan geri tepme azaltması ve hız dengelemesi ile beraber biraz daha güçlendirildi.

PUBG Mobile 17.2 Güncelleme Notları’na dair tüm detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla G-COIN satın alıp heyecana ortak olmak isterseniz, Steam Cüzdan Kodu almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?