PUBG BLACKPINK Güncellemesi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG BLACKPINK Güncellemesi

En sevilen Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG için büyük bir güncelleme oyuna eklendi. 12 GB büyüklüğündeki bu güncelleme ile birlikte BLACKPINK modellemeleri ve özelleştirmeleri oyuna eklenirken, birçok değişiklikte oyunda yerini aldı. Oyuncuların büyük bir merak ve heyecanla karşıladığı bu güncellemenin detayları haberimizin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile G-Coin satın almak için ihtiyacınız olan Steam Cüzdan Kodu, Kabasakal Online’da sizi bekliyor !

Battlegrounds'unuzda BLACKPINK

Savaş Alanlarında yeni kadro geldi. PUBG'deki BLACKPINK! En yeni kadroyu karşılamak için oyun güncellemeleri ve BLACKPINK'in favori temalı öğeleri hazırlandı, bu yüzden onları kaçırmayın. BLACKPINK ile işbirliğini kutlamak için birçok farklı haritaya BLACKPINK temalı öğeleri eklendi.

Binalardaki Çıkartmalar 

Mevcut Modlar

    - Normal Maç

    - Esports Modu

    - Dereceli

Mevcut Haritalar

    - Erangel

    - Miramar

    - Vikendi

PC: 8 Ağustos – 7 Eylül

Konsol: 12 Ağustos – 15 Eylül

Uçak Kuyruğu

Mevcut Modlar

    - Normal Maç

    - Esports Modu

    - Dereceli

Mevcut Haritalar

    - Erangel

     - Miramar

    - Sanhok

    - Vikendi

    - Karakin

  - Taego

Acil İniş uçaklarında mevcut değildir.

PC: 8 Ağustos – 7 Eylül

Konsol: 12 Ağustos – 15 Eylül

Tedarik Kutusu ve Duman  

Etkinlik sırasında dumanın rengi BLACKPINK konseptine dönüşecek (renk körü modu hariç) ve BLACKPINK Tedarik Kasaları harita boyunca düşecek. BLACKPINK LV.3 kaskını Tedarik Kasalarından da bulabilirsiniz.

Kullanılabilir Mod

    - Normal Maç

Mevcut Haritalar

    - Erangel

     - Miramar

    - Sanhok

     - Vikendi 

     - Karakin 

  - Taego

PC: 8 Ağustos – 7 Eylül 

Konsol: 12 Ağustos – 15 Eylül

BLACKPINK LV.3 Kask Hakkında Daha Fazla Bilgi

BLACKPINK LV.3 Kask ayrı bir öğedir. Bir oyuncu başka bir kask kaplaması giyiyorsa, ilgili kaplama görüntülenecektir. Blackpink miğferi, yalnızca diğer kaplama kullanılmadığında gösterilecektir.

PUBG X BLACKPINK Öğeleri 

BLACKPINK'in giydiği sahne kostümleri dahil toplam 38 ürün Savaş Alanlarına geldi. BLACKPINK Yüz öğeleri dahil değildir. 

Öğeler

Her üyenin paketinde Saç, Giysi, Silah, İfadeler ve İsim Plakası öğeleri bulunur. BLACKPINK Yüz öğeleri dahil değildir.

    - JISOO'nun BLACKPINK Paketi

    - JENNIE'nin BLACKPINK Paketi 

    - ROSÉ'nin BLACKPINK Paketi

    - LISA'nın BLACKPINK Paketi

BLACKPINK Mega Paket

    - JISOO'nun BLACKPINK Paketi

    - JENNIE'nin BLACKPINK Paketi

    - ROSÉ'nin BLACKPINK Paketi

    - LISA'nın BLACKPINK Paketi

    - BLACKPINK Sprey

    - Paraşüt

PC: 8 Ağustos – 7 Eylül

Konsol: 12 Ağustos – 15 Eylül

Not

İşbirliği öğelerinde bulunan tüm Yüz öğeleri, BLACKPINK'in yüzleri değildir. Tüm işbirliği öğeleri, BLACKPINK Face öğelerini içermez. Görüntülenen yüz, bu işbirliğinden bağımsız olarak satın alınabilecek öğelerdir.

PUBG Güncelleme 13.1 Notları

TAEGO Güncellemesi

Son gelen 12.2 güncellemesinde tanıtılan Taego’yu oynayan tüm oyunculara geliştiriciler, teşekkürlerini sundu. Oyuncuların ilgisi ve geri bildirimi sayesinde daha da geliştirilen bir Taego ile geri dönüldü.

Çoklu Yardım Paketleri 

Oyuncu Yardım Paketlerinin sayısını artırılmasının istenildiği ile ilgili çok fazla geri bildirim olduğu açıklandı. Şu ana kadar yalnızca Oyuncu Yardım Paketini açan oyuncu içindeki tüm ganimeti alabiliyordu. Bundan böyle ise daha fazla oyuncuya ganimeti alma fırsatı verilmesi için Oyuncu Yardım Paketi sayısı önemli ölçüde arttırıldı. Sayısı artan Oyuncu Yardım Paketleri, haritada saklanmak için mükemmel bir siper olarak bile kullanılabilir.

Oyuncu Yardım Paketlerinin Sayısında Artış

    - Normal sandık (öncekiyle aynı): 1

    - Küçük sandık: 5 – 15

Çoklu Yardım Paketlerinin İçeriği

    - Cephane, iyileştirme eşyaları, fırlatılabilir eşyalar ve ikmal malzemeleri düşük bir şansla elde edilebilir.

Gizli Oda  

Taego Dünyasında elde edilemeyecek ancak maçın seyrini değiştirme potansiyeli olan yeterli miktarda eşyayı Taego’daki Gizli Odada bulabilirsiniz. Gizli odaya girmek için öncelikle Taego’da herhangi bir yerde ortaya çıkacak olan gizli oda anahtarını elde etmeniz gerek. Anahtarı elde ettikten sonra gizli odayı bulup buraya girebilirsiniz. Anahtarı ve gizli odayı ararken bir yandan da Taego’da daha önce hiç görmediğiniz çeşitli yerleri keşfedebilirsiniz.

Gizli Odaya Nasıl Girilir?

    - Anahtarı elde ettikten sonra gizli odanın kapısını açıp eşyaları yağmalamak için içeriye girebilirsin.

Mevcut Eşyalar

    - Şahsi OED 

    - Dürbünler 

    - Düşük olasılıklı ikmal eşyaları 

    - Çok sayıda iyileştirme eşyası ve fırlatılabilir eşya

Acil İniş

Şu ana kadar her maçta Başlangıç Adasında bekleyip ardından uçakla gitmek biraz sıkıcı hale gelmiş olabilir. Artık gerilimi yalnızca maçın başından itibaren hissetmemeniz için oyunun başında bineceğiniz uçağın motorunun patlaması ve Acil İniş yapmanız gibi bir ihtimali de oyuna eklendi. Bu süreçte farklı oyun deneyimlerinin keyfine varabilirsiniz. Acil iniş uçağı mevcut başlangıç uçağından daha hızlı hareket eder, ancak düşme yüksekliği büyük ölçüde değişir ve bu da düşme mesafesinde büyük bir farka neden olur. 

    - Uçuşun başında ne kadar uzağa atlarsanız o kadar uzağa gidebilirsiniz. Ne kadar geç atlarsanız o kadar az yol gitme şansınız olur.

    - Uçaktan atlamamaya karar verirseniz uçak yolculuğunu bitirdikten sonra maça sadece %50 HP ile başlarsınız.

Eşyaların Belirmesinde Artış

PUBG geliştiricileri "Bize ulaşan geri bildirimlerden yola çıkarak eşyaların ortaya çıkma oranını düzenleme ihtiyacı duyduk ve aşağıdaki değişiklikleri yaptık" şeklinde açıklama yaptı. Özellikle, yeni eşyamız Şahsi OED için çok sayıda artış talebi vardı. Biz de bu eşyanın sayısını oldukça artırdık.

Belirme Oranındaki Değişiklikler

    - Dipçik: %1 azalma

    - Sersemletme Bombası: %14 azalma

    - Molotof Kokteyli: %3 azalma

    - Şahsi OED: %37 artış

Yeni Eşyalar Eklendi

    - Acil Kurtarma

    - C4

    - Çivi Tuzağı

SANHOK Güncellemesi

Sanhok ilk olarak 2018’de yayınlandı ve 2020’de yeniden düzenlendi. Bununla da kalınmadı ve Sanhok’ta ek değişiklikler yapıldı. Özellikle yeniden düzenlemeden sonra alınan geri bildirimlere dayanarak belirli alanlarda hareket akışını iyileştirildi ve çeşitli taktikleri etkinleştirmek için siper eklendi.

KUZEYBATI Adasındaki Coğrafi İyileştirmeler 

Güney Harabeleri bağlantı bölgesinde batıdan kuzeye doğru uzanan kıyıda herhangi bir nesne yoktu. Ayrıca adanın kuzeybatısına hareket ederken, oyuncuların köprüden geçmeden suyu geçerek adanın eteklerine çıkmaktan ve kayalarda bekleyen veya onlardan saklanan düşmanlarla karşılaşarak suyu geçmekten başka seçenekleri yoktu. Buna ek olarak, kıyı boyunca hareket eden oyuncular için hiçbir siper yoktu ve bu yüzden bazı iyileştirmeler oyun eklenmiş oldu. Kuzeybatı adasındaki güney sahili arazisinde siper olarak kullanılabilecek küçük kayalıklar ve taşlar eklendi.

Zirvedeki KUZEYBATI Adası Tapınağında Yapılan İyileştirmeler 

Siper olarak kullanılabilecek bazı binalarda hiç eşya belirmiyordu, bu yüzden bunlarda iyileştirme oyuna eklendi. Ayrıca tapınağa tırmananların saklanabilecekleri bir siper yoktu. Camp Alpha’dan tapınağa giden yolda da herhangi bir siper yoktu.

    - Tapınağın yeri değiştirildi.

    - Eşyaların belirmediği binalar kaldırıldı ve bunlar eşya beliren binalarla değiştirildi.

    - Kayalıklar kaldırıldı ve siperler eklendi.

    - Kayaların açıları düzenlendi.

Eşleştirme – Harita Rotasyonu

Normal Maçlar listesinden Paramo kaldırıldı ve listeye Karakin eklendi.

Normal Maçlardaki Haritalar

    - Erangel

     - Miramar

    - Sanhok

    - Vikendi

    - Karakin

Dereceli Sezon 13

ONUR ÖDÜLLERİ

Dereceli Sezon 11’den itibaren, en son Dereceli başarılarınıza isimlik ve amblemler gibi onur ödülleriyle ek bir ayrıntı getirildi ve bu ödüller yalnızca yeni sezon süresince sergilenebilecek. Bu durumun, oyuncuları dereceli modunda ilerlemeye devam etmeye teşvik edeceğini ve aynı zamanda her sezon zorluklarla kazanılan ödüllere daha fazla prestij katacağını umuluyor. Paraşüt kozmetikleri gibi dereceli oyun içi kozmetikleri yine tüm sezonlarda kullanılabilecek. En yüksek derecelere ulaşan oyunculara, harcadıkları çabanın karşılığını biraz daha alabilmeleri için animasyonlu isimlikler ve amblemler gibi ek ödüller verilecek. Sezon 13’ün başlangıcında tüm hak kazanan oyuncular, sezon boyunca kullanılabilen isimlikler/amblemler dahil olmak üzere Sezon 12 ödüllerini alacak. Sezon 12’den gelen onur ödülleri, sonraki sezonun başlamasıyla birlikte envanterden kaldırılacak.

SEZON 12 Dereceli Modu Ödülleri

Dereceli ödülleri sezon sonundaki derecenize göre verilir. En az Altın V derecesine ulaşan oyuncular Sezon 12 Dereceli Paraşüt kozmetiğini alacak. Savaşarak Platin veya daha üstü dereceye ulaşanlar ise özel bir Animasyonlu Amblem ile de ödüllendirilecek. Usta veya daha üstü derecedeki oyuncular Animasyonlu İsimlik de alacak. Her bölgeden İlk 500 oyuncu, dünya lideri pozisyonlarını gösteren özel bir İlk 500 Animasyonlu Amblem ve Animasyonlu İsimlik alacak. İlk 500’deki oyuncular oyun içinde LİDER TABLOSUNDA gösterilecek. Son olarak, sezon bittiğinde oyun içindeki KARİYER sekmesinin altındaki İSTATİSTİKLER ekranına göz atarak Sezon 12 Dereceli istatistiklerinizi inceleyin.

SEZON 12 Amblemi ve İsimlikler

En az 10 Dereceli Maçı oynayan oyuncular, sezon sonu derecelerine denk düşen bir amblem ve isimlik kazanacak.

    - Platin Kademesi ve üzerindekiler Animasyonlu Dereceli Amblemi kazanır.

    - Usta Kademesi ve üzerindekiler Animasyonlu İsimlik kazanır.

    - İlk 500’deki oyuncular, Özel Animasyonlu Amblem ve İsimlik ile ödüllendirilir.

    - Artık onur amblemleriniz, PUBG ID’nizde sergilenecek ve başarıyla yendiğiniz anda düşmanlarınıza gösterilecek. Ayrıca amblemler Ölüm Kamerasında görünecek ve izleyicilere gösterilecek.

SEZON 12 Kozmetiği

Altın V ve üzeri derecedeki oyuncular özel bir Sezon 12 Dereceli Paraşüt Kozmetiği alacak.

Sıradaki Dereceli Programları: SEZON 13

- Sezon 12 Dereceli Modu, sunucular 4 Ağustos KST (PC) / 12 Ağustos KST (Konsol) tarihlerinde bakıma girdiğinde sona erecek.

- Sezon 13 Dereceli Modu, önümüzdeki ay sunucular ana sunucu güncellemesiyle birlikte etkinleştiğinde başlayacak.

Ödüllerim Nasıl Verilecek ?

Tüm ödüller, yeni sezonun başlangıcında otomatik olarak verilir. Bunları, yeni sezonda ilk oturum açtığında gösterilen açılır ekrandan alabilirsin.

Dereceli SEZON 13’Teki Değişiklikler

3.000 RP’si olan bir oyuncu yedi gün veya daha uzun süre Dereceli modunda oynamazsa RP ve kademe düşüşü başlayacak ve düşüş standartlarında değişiklikler gerçekleşecek. Önceden, sezon boyunca en az bir kez Elmas veya daha üstü kademeye ulaşan oyuncular, Dereceli maçlara katılmadıklarında dahi kademelerini koruyabiliyor ve yüksek onur ödülleri alabiliyordu. Derecelinin amacı, maçı veya RP’nizi kaybetseniz dahi diğer oyuncularla sürekli rekabet ederek becerilerini belirlemek ve geliştirmektir. Dereceli maçlara katılmadan daha yüksek kademeye ulaşmak ve ödüller kazanmak, Derecelinin amacına uygun değil ve bu yüzden bu karar alınmış.

Dereceli Sezon 12

    - 3.000 RP düşüş için alt sınırdır.

    - Yedi gün veya daha uzun süre Dereceli modunda oynamasanız dahi Elmas Kademesini koruyabilirsiniz.

Dereceli Sezon 13

    - RP düşüşü, 3000 RP’nin altına iner. 

    - Elmas veya daha üstü kademedeki oyuncular, haftada en az bir kez Dereceli modunda oynamadıklarında her gün 100 RP kaybedecekler.

    - Gün başına 100 RP düşüşü, oyuncu Dereceli modunda oynayana dek devam eder. Bu, 3000 RP’nin altına düşüldüğünde durur. Yani Platin I’e ulaşıldığında düşüş durur.

    - Yedi gün veya daha uzun süre Dereceli moduna katılmayan oyuncuların Elmas kademesi korunamaz.

Silah Dengesi Güncellemesi

Bu güncellemede uzun menzilli etkileşimlerin dengesini iyileştirmek için değişiklikler yapıldı. SNT balistikleri şu anda uzun mesafelerde çok güçlü oldukları için etkileri biraz azaltıldı. Bu etki azaltmasıyla birlikte, Keskin Nişancı Tüfeklerinin uzun mesafedeki hedeflerle etkileşime geçerken tercih edilen 1 numaralı silah kategorisi olması isteniyor. Ek olarak, uzun menzilli KNT’ler için balistikleri güçlendirdik ve Atış Hızı ile ilgili istatistiklerde bazı iyileştirmeler yaptık. KNT/SNT dengesi odak noktası olsa da QBZ, G36C, DP28, M249 ve PP19 Bizon’a da bazı küçük hasar ve geri tepme güçlendirmeleri yaptık.

Keskin Nişancı Tüfekleri

Keskin Nişancı Tüfeklerinin balistikleri düzenlendi. (güçlendirildi)

    - Namlu hızı artırıldı.

    - Gidiş hattı biraz düzleştirildi. 

    - Sürme azaltıldı.

    - Uzun menzilde hasar katsayısı artırıldı. 

Keskin Nişancı Tüfeklerinin bazı mekanikleri düzenlendi (güçlendirildi)

    - Tüfeklerin kurma gecikmesi azaltıldı.

    - Tüfeklerin kurma hızı arttırıldı.

    - Kurma sonrası Dürbüne daha hızlı geçiş.

    - Atış hızı arttırıldı.

Seçilmiş Nişancı Tüfekleri

SNT’lerin balistikleri düzenlendi. (etkisi azaltıldı)

    - Mermi düşümü artırıldı.

    - Sürme artırıldı.

    - Uzun menzilde hasar katsayısı azaltıldı.

Taarruz Tüfekleri

QBZ

    - Hasar artırıldı.

    - Yatay geri tepme biraz azaltıldı.

G36

    - Yatay geri tepme biraz azaltıldı.

Ağır Makineli Silahlar

DP28

    - Hasar artırıldı.

M249

    - Uzun seri atış sırasında yatay geri tepme azaltıldı.

Hafif Makineli Silahlar

PP19 Bizon

    - Hasar artırıldı.

WSUS Güncellemesi

Yeni Geliştirilebilir Silah Kozmetiği – SLR

Yükseltilebilir Silah Kozmetiklerinin her bir seviyesi için yükseltme özellikleri görüntülenebilir ve malzemeler kullanılarak yükseltilebilir. Yükseltilebilir Silah Kozmetiklerinizi Yükseltmek için :

    - Şematikler ve Polimer gereklidir

    - Yükseltmeler, her seviye atlamada özelliklerin kilidini açacaktır. Bir sonraki seviyeye yükseltmek için daha fazla şema ve polimer gerekiyor.

Yükseltilebilir Bir Kozmetik olan SLR’nin her bir seviyesi için özellikler aşağıdaki gibidir. Silah kozmetiği yükseltildikten sonra geri alınamaz.

    - Sv.1: Temel Cilt Kozmetiği (Seviye 1 görünüm)

    - Sv.2: Şarjör/Namlu Kozmetiği

    - Sv.3: Sıra Dışı Cilt Kozmetiği (Seviye 2 görünüm)

    - Sv.4: Toplam Öldürmeler Battlestat

    - Sv.5: Silah İnceleme Animasyonu

    - Sv.6: Ölüm Akışı Kozmetiği

    - Sv.7: Eklenti Kozmetiği – 9 Dürbün eklendi

     - Sv.8: Nadir Cilt Kozmetiği (Seviye 3 görünüm)

     - Sv.9: Yağma Sandığı Kozmetiği

    - Sv.10: Eklenti Kozmetiği – 4 Şarjör eklendi

Yeni Kaçak Mal Sandığı – BUZZKİLL

Bir kez veya on kez açmayı seçebilirsiniz.

Bir kez açma: 200 G-Coin

On kez açma: 1.800 G-Coin

Silah Kozmetiklerini yükseltmek için Silah Kozmetikleri ve malzeme edinme şansı vardır.

Yükseltilebilir Silah Kozmetikleri

    - Sıradan Silah Kozmetiği: Özel Sınıf veya üzeri (Özel, Nadir, Elit, Epik)

    - Şematikler (Malzeme Eşyası)

    - Polimer (Malzeme Eşyası)

Kaçak Mal Sandıkları, 10 Kaçak Mal Kuponu ile bir kez açılabilir. Ancak Kaçak Mal Kuponları ile 10 kez açılamaz. G-Coin kullanılarak açılan Kaçak Mal Sandıklarından 10 Hurda elde edilebilir. Hurdalar, Hurda Dükkanından eşya satın almak için kullanılabilir.

Yeni Özellik : SPREY

Yeni sprey özelliği bizlerle! Maç sırasında yere püskürterek duvar örebilirsiniz. Çeşitli spreylerle duygularını ifade edebilirsiniz. Nerelerde kullanılabilir : 

    - Spreyler tüm yüzeylerde kullanılabilir.

    - Ancak karakterlerde veya araçlarda kullanılamaz.

    - Spreyi atlarken, otururken veya hareket halindeyken kullanabilirsiniz.

    - Sprey kullanılamıyorsa bir hata mesajı gösterilir.

    - Sprey mesafesi : FPP/TPP: Nesneden 0,6 m – 1,8 m.

    - Lobide kullanılamaz.

    - Spreyler, Özelleştir – Emote sekmesinden kuşanılabilir.

Maç Sonuçları Sayfasındaki İyileştirmeler – LOBİ

Maç bittikten sonra maç raporunu açmanıza gerek kalmadan takım arkadaşlarınızın istatistiklerini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yapılan değişikliklerle maçtan hemen sonra arkadaş ekleyebilmeniz, avatarınızı ve isimliğinizi sergileyerek eğlenmeniz de mümkün. Size ve takım arkadaşlarınıza ait istatistikleri (öldürme, asist, hasar) kontrol edebilirsiniz.

    - Normal ve Dereceli maçlarda desteklenmektedir.

    - Özel, Arcade ve Labs modlarında desteklenmez.

Öldürme Mesajına Yapılan İyileştirmeler

Bir maç sırasında düşmanlarla çılgın savaşlar yapıyorsanız neler olduğunu ayırt etmek kafa karıştırıcı olabilir. Bu güncellemede öldürme mesajlarının gösterilme şekli iyileştirildi. Bir seferde en fazla dört eylem görüntülenebilir. Bunlar kolayca ayırt edilmesi için renk ve efekt bakımından farklılık gösterirler.

    - Yere Yıkılma

    - Asist

    - Öldürme

    - Takım arkadaşı öldürme

Öldürme/Asist sayıları artık animasyonlu efektlere sahip. Aynı anda birden fazla eylem gerçekleştirildiyse en fazla dört mesaj görüntülenir.

Oyun Deneyimi Kalitesi İyileştirilmesi

Hızlı İşaret

Hızlı İşaret ile kullanılabilecek mesafe artırıldı ve eskisinden daha uzak yerlerde kullanılabilir.

    - Önceden 300 m olan mesafe 1 km’ye çıkarıldı.

    - Artık Solo Modunda kullanılabilir.

    - Telsiz Mesajını kullanarak takım arkadaşlarınızla otomatların konumlarını paylaşabilirsiniz.

Yol Noktası

Önceden dört olan maksimum Yol Noktası altıya çıkarıldı.

Eklentileri Otomatik Takma

Ayarlarda “Etkileşim Tuşu ile Eklentileri Otomatik Tak” ve “Envanterdeki Eklentileri Otomatik Olarak Tak” seçenekleri bulunmaktadır. Her iki seçenekten biri etkinse etkileşim tuşuna basılarak alındığında eklenti eşyaları kullanılan silaha otomatik olarak eklenir. (Ancak yalnızca silahın eklenti slotu boş olduğunda eklenir.) Envanter doluyken bu işe yaramıyordu. Artık aşağıdaki tüm koşullar sağlandığında envanter dolu olsa bile etkileşim tuşuna basarak eklentileri otomatik olarak takma özelliği geliştirildi.

    - “Etkileşim Tuşu ile Eklentileri Otomatik Tak” ve “Envanterdeki Eklentileri Otomatik Olarak Tak” seçenekleri etkinleştirildiğinde.

    - Alınan eşya bir eklentiyse ve eklenti slotu boş ise.

Bildirimler

Topluluk, eşya alma bildirimleri ile etkinlik bildirim mesajları simgelerinin birbirine çok benzediğini söylüyordu. Karışıklığı azaltmak için simgeleri net bir şekilde farklılaştırdık.

Eşya Alma Mesajı

Etkinlik Mesajı

Dükkan

Dükkan – Eşyalar kısmından sabit bir slottan bir eşya satın alındığında slot, “Satın Alındı” durumuna geçer ve eşya sıranın sonuna eklenir.

      - G-Coin satın alımlarında görüntülenen mesaj güncellendi ve “Taşı” düğmesi kaldırıldı.

      - Satın almak istediğin 99,99$ G-Coin sayısını ayarlayabilirsiniz.

      - Sprey eşyaları kullanılabilir.

      - “Emote’lar” sekmesi “Emote’lar ve Spreyler” olarak değiştirildi.

Performans

Performansı biraz iyileştirmek için geliştirilmiş arka uç ön geçiş sistem mantığı kullanıldı.

Eşya ve Kostüm

Satış süresi değişime tabidir.

BP Eşyaları - Satış: 4 Ağustos TSİ 05:00

Üç Yeni Kadın Yüzü - Satış: 4 Ağustos TSİ 05:00

Okul Görünümleri - Satış: 25 Ağustos TSİ 05:00

Tekrar İzleme Sistemi

Tekrar izleme sistemi güncellendi. Eski güncellemelerdeki tekrar izleme dosyaları artık kullanılamaz.

Hata Düzeltmeleri

Oynanış

     - Fidelerin çarpışma hasarına sebep olduğu bir sorun düzeltildi. 

     - Hosan binasının ahşap pencerelerindeki titreşim sorunu düzeltildi.

     - Özel Maç ayarlarında son Mavi Alan konum işlevi etkinleştirme olasılığı seçeneği %100 olarak ayarlandığında son Mavi Alanın denizin üzerine denk gelmesi sorunu düzeltildi.

     - Bir oyuncunun Hızlı/Uzatılmış Hızlı Çekim Şarjörü takılıyken MP5K’nın şarjörünü doldurduğu esnada bir enerji eşyası kullanması durumunda şarjör doldurma hareketinin iptal edilerek oyuncunun şarjör doldurması sorunu düzeltildi.

     - Bazı nesneler tarafından gizlenmeleri nedeniyle eşyaların toplanamamasına neden olan hata düzeltildi.

     - Miramar’da dürbünle yakınlaştırma yapıldığında binaların duvarlarında tuhaf çizgilerin görüntülenmesi sorunu düzeltildi.

Arayüz

      - Steam ve Discord’un Rich Presence özelliğinin Normal Maç ve Dereceli Arcade Modu lobisinde düzgün görüntülenmemesine neden olan bir hata düzeltildi.

PUBG BLACKPINK ve 13.1 Güncelleme Notlarını sizinle paylaştık. Oyuna gelen bu güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. İndirimli fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu satın alarak PUBG G-COIN'leri hesabınıza yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz. Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online her zaman seninle !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?