PUBG Global Invitational 2021 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG e SPOR FESTİVALİ PGI.S İLE İLGİLİ YENİ GELİŞMELER

2021 Espor festivali PGI.S ile geri dönüyor!  Etkinlik sekiz hafta sürecek ve başlangıç tarihi 5 Şubat olarak belirlendi. 05.02.2021-28.03.2021 tarihleri arasında PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S) hakkında ek bilgiler geldi. Güvenlik önlemlerine çok dikkat ediliyor. Etkinlik süresi boyunca oyuncular müsabakaları izleyerek ve oyun içinde bulunan özelleştirmeleri satın alarak oy verebilecek. Oyun özelleştirmelerini pubg mobile uc alarak sağlayabilirsiniz. Bu özelleştirmelere en uygun fiyatlarla sahip olmak için şimdi pubg mobile uc satın al!

PUBG e SPOR FESTİVALİNE KATILACAK EKİPLER BELLİ OLDU!

Dünyanın dört bir yanından ilgi gören bu etkinlik için ekipler oluşturuldu. 8 ülkeden 32 farklı ekibin katılım sağlayacağı bu etkinlik şimdiden çok ses getirdi. Ekipler ise şu şekilde; 7 Avrupa merkezli ekip, 4 Kore ekibi, 6 Çin ekibi, 4 Kuzey Amerika ekibi, 5 Güney Doğu Asya ekibi, 2 Latin Amerika ekibi, 2 Japon ve 2 Çin Taipei ekibi. Şimdiye kadar olanların arasında en heyecan verici etkinlik olacak. Bu etkinlikte oy verme hakkınızı kullanmak için pubg mobile uc satın almanız gerekiyor. Durum böyle olunca en çok merak edilen konu pubg mobile uc fiyatları oldu.  Uc satın almak için buraya tıkla!

PUBG PGI.S ÖDÜLÜ NE KADAR?

Etkinlik çok ses getirince takip edenler ödülün miktarını da merak etti. Bu miktar da açıklandı. PGI.S etkinliğinde kazanan ekip 3.500.000 $ ödülün de sahibi olacak. Bu miktar Pick’Em Challenge’ın %30’luk gelir paylaşımının yanında ekstra olarak verilecektir. 3.5 milyon Amerikan Doları’nı kazanmak için en çok kazanan takım olmak gerekiyor. Takımlara oy vermek isteyenler oyun içinde bulunan özelleştirmeleri satın alacaklar. Pubg özelleştirmelerine sahip olmak isteyenlerin uc satın almaları gerekiyor. Pubg mobile uc satın almak isteyenler için www.kabasakalonline.com adresinde birçok paket, ödeme yöntemi ve taksit imkanı sunuluyor. Oy vermek için pubg mobile uc satın almayı unutma!

PUBG PGI.S HAFTALIK PLANI NASIL OLACAK?

Karar Maçları: 32 takım bu maç için 4 farklı grupta toplanacak. Hayatta kalma maçında ilk set performansa göre ortaya çıkacak.

Hayatta Kalma Maçı: Hafta sonu olacak final maçı öncesinde hafta içi hayatta kalma maçları yer alacak. Kazanan ekipler isimlerini final maçlarına direk yazdıracak. Karar maçında sıralamaya göre bir sonraki takım finale geçen takımın yerini alacak ve hayatta kalma maçlarına geçecek. Bu şekilde 6 haftalık bir sirkülasyonda devam edecek.

Haftalık Final Maçları: Hayatta Kalma maçları aşamasında başarılı olan 16 takım, Haftalık Final Maçlarında yer alacak. Geriye kalan 16 takım ise sonraki haftanın bekleme listesine geçecek. Bu bekleme listesinde yer almak için yerleştirme maçlarında yarışacak. Kazanan 16 takımdan ise 4 finalist olacak. Bu aşamaya kadar puanları birikecek. Birikmiş puanlarının oranına göre ödül havuzundan pay alacak.

Hayatta Kalma Turnuvası: PGI.S festivalinde yeni karşımıza çıkan bir turnuvadır. ‘Survival Tournament’ adı ile karşımıza çıkan Hayatta Kalma Turnuvası, 05.03.2021-07.03.2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tüm turnuvalar boyunca desteklediğiniz ekibin arkasında olmak ve oy kullanmak için özelleştirmeler açılacak. Bu özelleştirmelere sahip olmak için pubg mobile uc satın almanız yeterli olacak. Pubg mobile uc ile dilediğiniz özelleştirmeye sahip olurken aynı zamanda desteklediğiniz takıma oy verebilirsiniz. Turnuvanın içindeymiş gibi hissetmek için pubg mobile uc satın almak isteyenlere özel kampanyalı fiyatlarımızı kaçırma!

PGI.S FESTİVALİ HANGİ DİLDE YAYINLANACAK?

Birçok ülkeden katılımı olan ve dünyada büyük ses getiren PGI.S Festivali farklı dillerde yayınlanacak. İngilizce, Türkçe, Rusça, Korece gibi toplam 12 dilde yayınlanacak.  Ön şovlar da farklı dillerde karşımıza çıkacak ve tüm bu deneyime ortak olabileceğiz.

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?