PUBG MOBİLE 1.3 YAMASI GELDİ YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBİLE 1.3 YAMASI GELDİ

Pubg Mobile 9 Mart itibariyle 1.3 yaması ile içinde çılgın ritimlerin de yer aldığı yenilikler ile karşımıza çıkacak. Yeni yama notlarının eklenmesi ile artan özelleştirmeler sonrası Pubg Mobile UC fiyatları en çok araştırılan konular arasında yerini aldı. Tüm dünyada nefes kesen bir mücadelede kendini daha iyi görmek istersen UC satın alabilirsin. En uygun fiyatlı UC satın almak için doğru adrestesin!

Pubg Mobile’da daha iyi bir oyun deneyimi için bugün itibariyle güncellemeler geliyor. Pubg Mobile 1.3 yaması ile android cihazlarda 640 MB, İOS işletim sisteminde ise 1.55 GB depolama alanına ihtiyaç duyuluyor.

Pubg Mobile 1.3 yamasını indiren oyuncular ile indirmeyen oyuncular aynı takımda yer alamayacaktır. Oyun güncellemenizi 09.03.2021-14.03.2021 arasında yapmanız gerekmektedir. Bu güncelleme ile aynı zamanda Pubg Mobile yıl dönümü kutlamaları, parti teması ve müzik festivali göreceğiz. Palyaço hileleri, yeni karakin haritası, royale pass 18 gibi yenilikler de 1.3 yaması içerisinde karşımıza çıkacaklar arasında yer alıyor.

Tüm bu özelleştirmelere sahip olmak için UC satın alabilirsin. UC satın almanın en güvenilir ve en uygun fiyatlı adresi yine Kabasakal Online!

PUBG MOBİLE 1.3 YAMASI İLE ÇILGIN RİTİMLER

9 Mart-14 Mart arası güncelleme yapmanız halinde yer alan tüm yeniliklerden yararlanabilirsiniz. İşte o yenilikler…

YÜZ RİTİM MODU

Elektronik müzik festivalinde bir parti başlıyor. Tam 100 adet ritim eklendi. Kendinize en uygun yetenek ile dağınık yerleştirilmiş kasetleri toplayarak beceri yükseltebilirsiniz. Bu oyun modu için Erangel haritasını seçmelisiniz. Temel beceri ile başladığınız oyunda, kasetleri toplayarak pasif becerilerinizin kilidini de açabilirsiniz.

Pubg Mobile Youtube kanalında da 1.3 yamasında yer alan çılgın ritimler için bir video paylaşıldı.


PUBG MOBİLE 1.3 YAMASI YENİLİKLER

Yeni eklenen modlar ve araçların yanı sıra 1.3 yaması ile Mosin Nagant 7.62 mm silah da oyuna dahil olacak. Bu silah uzak mesafede rakiplere az hasar veren bir silah olacak. Bu yama ile karşımıza çıkan yeni araç ise hava aracı olacak. Araç Erangel ve Miramar haritalarında kullanacak. Karakin’e de eklenmesi için henüz net bir tarih yok.

Pubg Mobile özelleştirmelerine sahip olmak için ihtiyacın olan tek şey Pubg Mobile UC. Pubg Mobile UC satın almak için doğru adres ise kabasakalonline.com! Uc satın al, özelleştirmeleri kaçırma!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?