PUBG Mobile 1.4.0 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 1.4 Güncelleme Notları

Son zamanların en popüler Battle Royale yani hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile, yakında yepyeni bir güncelleme olan PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi'nin geldiği oyunculara duyuruldu. PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi ile birlikte, Titan Saldırısı ve Sabit Nişan gibi yeni modların oyuna geliyor, yeni arena haritası olan Hangar'ın geleceği, aynı zamanda oyuna yeni araç Coupe RB dahil olacağı ve tüm bunların yanı sıra oyuna birçok yenilik ve güncellemenin getirileceği de açıklandı.

Ayrıca PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi'nin  haricinde bu güncellemeyle birlikte, PUBG Mobile 19.Sezonun hazırlıklarının da şimdiden başlayacağını söyleyebiliriz. Açıklanan güncelleme notlarına göre PUBG Mobile 19. Sezona ait Royale Pass temasının Royale Pass 19: Serüven - Küçük Adamların İnanılmaz Maceraları olacağı belirtildi. PUBG Mobile 1.4 Güncelleme Notları ve detaylarına, oyuna gelecek yeniliklerin tarihleriyle birlikte aşağıdaki görsel size fikir verecektir.

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PUBG Mobile 1.4 Güncellemesi 11 Mayıs 2021 Salı günü yani bugün itibariyle mobil cihazlara ve tabletlere indirebilerek, oynayabileceğiz. Güncelleme için Android cihazlarda 660 MB, İOS cihazlarda ise 1.67 GB depolama alanınızın boş olması gerekmekte. Bunun yanı sıra 11-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında yeni sürüme geçen herkes 2.888 BP, 100 AG ve 3 günlük Muz haznesi sahibi olacak. Yeni güncelleme ile gelecek yeniliklerden bazıları şunlar:


Titan Saldırısı (11 Mayıs’ta başlayıp 8 Haziran’a kadar devam edecek)
Yeni Eğlence Parkı Silahları
Yeni Modlar
Yeni Arena Haritası
Royale Pass 19. Sezon (17 Mayıs tarihinde başlayacak)
Oyuna offline gözükme özelliği

PUBG Mobile 1.4.0 Güncelleme Notlarını sizinle paylaştık.Siz de en uygun fiyatlarla uc satın almak isterseniz hemen kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?