PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Notları

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yeni güncelleme notları oyuncularla paylaşıldı. PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Notları detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile Güncelleme Notları

16-22 Mart tarihleri arasında güncelleme yapıp oyuna girdiğiniz zaman 3.000 BP, 100 AG ve bir Gece Rapsodisi Başlığı (3g) kazanabiliyorsunuz. Dağ Bisikleti, Renkli Hava Savaş Alanı, Royale Arena: Taarruz gibi birçok güncelleme de 1.9 Güncelleme Notları ile beraber oyuna eklendi.

Renkli Toplanma Alanı

Oyuncular temalı modda özel bir performansı başlatmak amacıyla 4 dev heykeli favori renklerine boyamak için Toplanma Alanında 4 farklı Renkli Top kullanabilirler. Böylece bu keyifli aktive de güzel vakit geçirebilirsiniz. Mod Seçimi'ne tıkladıktan sonra Rütbeli Mod kısmında Erangel Temalı Harita ya da Livik Temalı Haritayı seçebilirsiniz.

Hava Savaş Alanı

Oyuncular düşmanları tarafından vurulduklarında kafaları büyür ve havada uçmaya başlar. Oyuncular saf dışı kaldıktan sonra Battle Royale savaş alanına geri dönerler. Oyuncular takım arkadaşları tarafından vurulduklarında kafaları küçülür ve hava savaş alanındaki zemine geri dönmeye başlar. Renkli hava savaş alanı maçların sadece ilk 5 dakikasında görünür. Renkli hava savaş alanına atlayın ve renkli kıyafetler giyin.

Renkli Dağ Bisikleti

Haritadan bir tane katlanabilir dağ bisikleti alın ve tek kişilik bir araç olarak kullanmak için onu Sırt Çantasında açabilirsiniz. Bu bisikletin yakıt doldurmaya veya şarj edilmeye ihtiyacı yoktur, kullandığında gürültü çıkarmaz, imha edilemez ve daha sonra tekrar hızla hareket etmek amacıyla kullanmak için herhangi bir zamanda Sırt Çantasına geri koyulabilir.

Royale Arena: Taarruz

7 Nisan 02:00'den itibaren oynanabilecek olan Taarruz Haritası, Erangel ve Livik'te rastgele bir bölge 4v4 savaş alanından ibaret. Leş sayısını ilk tamamlayan takım kazanır. Saf dışı kaldıktan sonra takım arkadaşlarının yanında canlanabilirsiniz. Mod Seçimi - Arena - Royale Arena: Taarruz seçimlerinden sonra haritaya gidebileceksiniz.

Royale Pass Month 9: Kozmik Çarpışma Geliyor !

22 Mart 02:00 itibariyle PUBG Mobile M9 oyunda olacak ve  19 Nisan 23:59'a kadar sürecek.

-  Wukong Prime Setini, Parlak Renkli Işıltı Setini ve temalı PP-19 Bizon, Kar98K ve QBZ kaplamalarını alın.

-  RP satın alma ekranı, okunabilirliği artırmak ve deneyimi iyileştirmek amacıyla değiştirildi.

-  Bir sonraki ayın Royale Pass'ı için ücretsiz bir RP Kuponu (60 UC) alın, sunucu Altın Tavuk etkinliğine katıl, Elit RP farkını tamamlayın, bonus RP Puanı etkinliği ile grup satın alma etkinliğine katılın ve daha fazla RP avantajı elde edin.

-  Rütbe 50 setleri için yeni bir yayın animasyonu eklendi.

Metro Royale: Buluşma

28 Mart 02:00 - 10 Mayıs 23:59 tarihleri arasında, eski bir dost olan Metro Royale: Buluşma, oyunda oynanabilir olacak. Ayrıca bu moddaki mermi delme ve delmeye karşı koyma mekaniklerinin temel yapıları tekrar dengelendi, böylece bu özelliklere sahip ögeler savaşlarda daha iyi bir performans gösterecekler. Zırh Parçacıklarının özellikleri, savunma yeteneklerini daha da artıracak şekilde düzenlendi. Yeni silah olarak da FAMAS oyuna eklenecek. Bu silah Karaborsadan satın alınabilir ya da haritadan elde edilebilir.

Yeni Cycle Sezonu: CYCLE 2 SEZON 5:

22 Mart 02:00 itibariyle PUBG Mobile Yeni Sezon oyuna eklenecek ve 18 Mayıs 23:59 tarihine kadar sürecek. Yeni Efsanevi ödül seti içerisinde ise C2S5 Gözlüğü, C2S5 Seti, C2S5 Paraşütü, C2S5 - MK14, C2S5 Maskesi, C2S5 Şapkası bulunuyor.

-  CYCLE Hatıraları: Yeni 4. Yıl Dönümü temalı görevler. Anma unvanlarının ve özel ödüllerin kilidini açmak için hatıraları toplayın.

-  Yeni bir takas dükkanı eklendi: Takas edilebilir ödüller güncellendi ve takas sınırı sezon satın alma sınırı olarak ayarlandı.

-  Oyuncuların rütbelerini daha hızlı yükseltmeleri için Mücadele Puanları ayarlandı ve Mücadele Puanı Koruması tetikleme ihtimali yükseltildi.

-  Hayatta Kalma Puanı hesaplamasına artık oyuncu çağırma da eklendi. Artık oyunda ne kadar çok oyuncu çağrılırsa Hayatta Kalma Puanı da o kadar yüksek olur.

-  Rütbeli Klasik Mod takım aralıkları düzenlendi, şu aralıklardaki oyuncular aynı takımda yer alabilirler: Şu aralıklardaki oyuncular birlikte takım kurabilirler: Bronz - Platin, Altın - Elmas, Elmas - Taç, Taç - PUBG Fatihi.

PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Notları'na dair tüm detayları size aktardık. Yeni PUBG Mobile M9: Kozmik Çarpışma Sezonu'na hazırlıkları tamamlamanız için son 4 gününüz kaldı. Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC satın alarak PUBG Mobile heyecanını en üst seviyede yaşa!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?