PUBG Mobile 11-17 Haziran Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 11-17 Haziran Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla karşılaştıracak olursak artış olduğu görülüyor. İşte karşınızda 11-17 Haziran Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in geçen haftaki ban raporuyla bu haftanın ban raporunu karşılaştırma yapacak olursak hile kullanıp banlanan oyuncu sayısından gözle görülür bir yükseliş olduğunu görüyoruz. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için : “BanPan'ın gücü adına! 11-17 Haziran tarihleri arasında 2.567.950 hesabın oyunumuza erişimini kalıcı olarak yasakladık. Güvenlik ekibimiz hile ile mücadele için büyük bir çaba sarf etmektedir. Siz de hile yazılımlarını bize bildirebilirsiniz! ” şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor. Hilelerin oyundan uzaklaştırılması da birçok oyuncuyu memnun ediyor.

Hilecileri raporlamak için : ➡ bit.ly/pubgmhilebildir

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

2.567.950 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %67’si Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yüzünden ban yedi. Yasaklanan oyunculardan %23’ü ise Elmas rütbede. %28’lik kısmın ise Taç rütbesinde oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya benzer bir şekilde yasaklama durumu mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması tüm oyuncuların hayali. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile, Sezon 19 heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. PUBG Mobile özelleştirmelere sahip olmak ve Sezon 19 heyecanına ortak olmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?