PUBG Mobile 11 - 17 Mart Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile 11 - 17 Mart Ban Raporu

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan önceki haftalara göre kıyasladığımızda bir miktar düşüş olduğunu görüyoruz. İşte karşınızda 11 - 17 Mart Ban Raporları

PUBG Mobile Haftalık Ban Raporu

PUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki bir miktar düşüş olmuş oldu. Ayrıca artık sürekli hile kullanan cihazlar da oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyor. Hile reklamı yapan birçok YouTube platformu da kalıcı olarak yasaklandı. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıyor. PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarından yapılan banlanan oyuncular için 11-17 Mart tarihleri arasında banlanan hileciler için: “#Banpan'da bu hafta neler oluyor, hep birlikte inceleyelim! 11 - 17 Mart tarihleri arasında 493.509 hesap oyundan uzaklaştırılırken, 5.547 cihazın oyuna girişi yasaklandı. #Banpan ile birlik olmaya devam! “şeklinde açıklama yaptı. Geliştirilen yeni hile önleme sistemi sayesinde temiz bir oyun için yasaklanan birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile her hafta hile kullanan oyuncuların yasaklandığına dair raporları paylaşıyor.

PUBG Mobile Banlanan Hileler ve Rütbeler

493.509 hesabın banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %48’i Röntgen hilesi yüzünden ban yedi. Alan hasarının değiştirilmesi hilesi ile hile kullanan ve yasaklanan birçok oyuncu olması dikkat çekiyor. Yasaklanan oyunculardan %31’i ise Bronz rütbede. %15’lik kısmın ise Gümüş rütbesine sahip olarak oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçen haftaya göre rütbe yüzdelerine bakacak olursak Bronz rütbenin biraz daha yüksek olduğu bir yasaklama durumunun mevcut olduğunu görüyoruz.

PUBG Mobile Hile Karşıtı Sistemi

PUBG Mobile’de olduğu gibi tüm oyunlarda hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistem olması için yasaklamaların devam etmesi oldukça memnun edici. Oyun içi raporlamalarınıza devam ederek hile kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya devam edebilirsiniz. PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Sezonu’nu yarın sonlanıyor! PUBG Mobile özelleştirmelerine sahip olmak ve M9 Sezonu'na hazırlık yapmak için kabasakalonline.com sitemizden En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alabilirsiniz. UC almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?