PUBG Mobile 11. sezon Geldi!!! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Beklenen An Geldi, İşte Pubg Mobile 11. Sezon Detayları !

PUBG Mobile Sezon 11 ödülleri oyuncuları sevindirecek. Yeni sezon ile birlikte birçok yeni kostüm ve kaplama da Royale Pass ile birlikte sunulacak. Bunlardan bir tanesi MK 14 keskin nişancı tüfeği kaplaması. MK 14 ile birlikte bir paraşüt kostümü de gelecek. Elmas seviyesine ulaşan Royale Pass sahipleri MK 14 kaplamasını kazanırken, yeni paraşüt görünümü için de As seviyesine ulaşmak gerekecek.

Ayrıca Vikendi haritası için bir yeni değişiklik geliyor. Geçen Sezonda Vikendi haritasına gelen güncelleme ile birlikte kar bisikleti, motosikletin yerini almıştı. Sezon 11 ile birlikte gelen güncelleme ile birlikte PUBG Mobile oyuncuları da kar bisikleti sürebilecek.

PUBG Mobile’ın Noel zamanı içindeki kazancı da belli oldu. Tencent Games, sadece Noel zamanı oyun içi ödemelerden 8.5 milyon dolar gelir elde etti. 2018 yılındaki 1.6 milyon dolar gelire kıyasla yüzde 431 artış söz konusu. Analistlere göre PUBG Mobile için harcanan 8.5 milyon dolar, Aralık ayında yapılan oyun harcamalarının yüzde 5‘ini oluşturduğunu da belirtti.


Sizde Pubg Mobile UC Satın alabilir, oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Ve Royale Pass Satın Almak İçin Hemen Tıkla!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?