PUBG Mobile 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

5 Ocak'ta yani bugün PUBG Mobile 0.16.5 adıyla yayınlanacak güncellemede 10. sezon sona erecek ve ardından 11. sezon başlayacak. 10. Sezon Royale Pass ise 8 Ocak'ta sona erecek. 11. Sezon Royale Pass'in 9 Ocak'ta gelmesi bekleniyor.


Yeni sezon için bir çok detay belli oldu.

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesiyle gelecek içerikleri açıklayan yeni bir video yayınladı. Yeni güncelleme çoğunlukla kozmetik değişiklikler ve yeni kostümlerle ilgili olsa da, oynanışa yönelik birkaç işlevsel yenilik de var.

Öncelikle oyunun Team Death Match Modu, oyuncuların maça girmeden önce ekipmanlarını ayarlayabilecekleri yeni bir yükleme menüsü alacak. Artık oyuncular, maç öncesinde ranutlarda kullanmak istedikleri silah ve araçları seçebilecekler.

Bu değişikliğin yanı sıra video, çoğunlukla yeni güncellemeyle gelecek silah kaplamalarını ve kostümleri sergiliyor. Kozmetik yenilikler arasında yeni bir paraşüt ve MK-14 silah kaplamasıyla birlikte yeni bir Ace seviyesi ödülü var. Ayrıca Altın seviyede alınacak kıyafetler ve ödüller de gösteriliyor.

PUBG Mobile'a gelecek diğer önemli yenilik, oyuncuların oynamak istediği modların içeriğini indirebilme özelliği. Artık oyuncular, sadece oynamak istedikleri modu seçip indirebilecekler. Bu nedenle, Enfeksiyon Modu ve TDM'in manuel olarak kullanıcılar tarafından indirilmesi gerekecek. Bu durum oyunu önceden yükleyen kullanıcıları etkilemeyecek. Daha önce bu özellik, yalnızca klasik moddaki farklı haritalar için mevcuttu.

Sende hemen yeni sezona hazırlık yapmak için PUBG MOBILE UC satın almak için buraya tıklayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?